Nick:
Návštěvy: 952758
On-Line: 10
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

10. 4. 2010 1. kolo poháru
SK JKP Olešná - FK Louka
10:2 (2:1)


 V sobotu 10. 4. 2010 jsme na našem hřišti nastoupili v mrazivém počasí za pravidelného deště k prvnímu kolu v poháru, když naším soupeřem byl tým FK Louka, se kterým jsme loňskou sezónu hráli ve třetí lize. My jsme sestoupili, oni postoupili do druhé ligy. Od začátku bylo jasné, že celou noc popíjeli a moc se jim nechtělo hrát. My jsme zase od rána pracovali na hřišti, chtěli jsme do začátku nové sezóny nainstalovat ochranné sítě za brankou a z boční strany blíže k firmě XYLA.


 Ihned od začátku zápasu jsme byli lepší, měli jsme několik krásných příležitostí, sám před bránou míč špatně trefil Kakáč. Do vedení šel ovšem soupeř, branka padla po naší hrubé chybě. My jsme hráli dál, vytvářeli si další šance, chybělo kvalitní zakončení. Po úniku Kakáče z levé strany a jeho zajímavé nahrávky před bránu využil Jirka Pantůček, který míč usměrnil za záda brankáře. Další šanci neproměnil Stloukal, který střílel z otočky. My jsme se neustále snažili o střelbu, ta končila vždy mimo bránu, nebo zachraňoval gólman. My jsme se ale branky dočkali, když Zdena Čada nahrál před bránu z pravé strany na Míry Stloukala, ten stále zády k brance a jen lehounce usměrnil míč patičkou k levé tyči branky soupeře. Poločas skončil 2:1.


 Do druhé půlky jsme vstoupili podobně jako do první, snažili jsme se o přesné nahrávky a následné zakončení. Na půlce opět chyboval Pantůček, ztratil míč, soupeř se dostal k přečíslení, soupeř vyrovnal na 2:2. Dlouho jsme se snažili získat do vedení, ale nedokázali jsme proměnit ani vyložené šance. Nejvíce se v tomto vyžíval Pantůček, který byl schopen zazdit nemožné. Byl to ale Jirka Pantůček, kdo náš tým dostal do vedení, když po mnoha přihrávkách zakončil do sítě. Feilhauer nahrál Kakáčovi na půlce, ten šel k bráně, Feilhauer nabíhal do tandemu, Kakáč po náznaku přihrávky nakonec zakončuje sám. Ani ne do minuty se míč odrazil k noze obránce Louky, od něj se odrazil do sítě - 5:2. To jsme byli v jasné převaze. Míč se dostal na půlce ke Kakáčovi, ten se podíval a kolmým pasem našel Feilhauera, perfektně si hledající místo mezi dvěma obránci, ten míč nádherně podkopl přes gólmana. Další branku vstřelil Földváry, kdy převzal míč na půlce, přešel před hráče až před vápno, pak nádherně usměrnil míč k levé tyči. Pak jsme viděli další z nádherných akcí, která začala u Míry, přihrávkou našel Feilhauera, ten vybídl milimetrovým pasem Jirky Pantůčka, pro kterého v tomto momentě již nebyl problém zakončit do opuštěné brány - 8:2. Další branku přidal Zdena Čada, který dorážel od tyče Feilhauerovu střelu. Poslední slovo měl opět Michal Feilhauer, který opět vybídl Jirky Pantůčka, kterému stačilo nastavit nohu a vstřelil naší desátou branku v zápase.

Do zápasu jsme šli hodně promrzlí, měli jsme pouze dva hráče na střídání, do branky se musel postavit David Mikač. V tomto zápase se herně nedařilo Pantůčkovi, který to vynahradil střelecky, ale je nutno podotknout, že soupeř nám to hodně ulehčil a měl zajímavé okamžiky, kdy několikrát ohrozil naši bránu, kde musel na poslední chvíli zachraňovat David Mikač.

  Nejlepší hráč v tomto zápase byl zvolen Alfréd Földváry.

 Pantůček J. (Kakáč), Stloukal M. (Čada), Pantůček J. (Čada), Kakáč (Földváry), vlastní, Feilhauer (Kakáč), Földváry, Pantůček (Feilhauer), Čada (Feilhauer), Pantůček J. (Feilhauer)

 Palec dolů od nás musí dostat Pantůček, který předvedl velmi špatnou hru, po jeho dvou chybách jsme obdrželi branky, zbytečně místo zakončení volil zpětnou hru přes hráče soupeře, kdy přicházel o míč.

Zápas odehráli tito hráči: David Mikač, Földváry Alfréd, Zdena Čada, Lukin Hrazdíra, Feilhauer Michal, Stloukal Míra, Pantůček Jirka a Kakáč Luboš.

12. 4. 2010   kAkIn