Nick:
Návštěvy: 954111
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

26. 9. 2009 16. kolo III. ligy
FK Louka - SK JKP Olešná
5:2 (2:0)

Do Louky jsme dojížděli s tím, že nás bude pramálo a že se musíme pokusit o zázrak. Od okamžiku hvizdu pana rozhodčího, který zahájil zápas, se roztočil kolotoč brankových příležitostí domácího týmu, který jsme nestačili brzdit. Naše hra byla celkově neurovnaná. Od začátku se na naši bránu valil jeden útok za druhým, soupeř byl jasně lepší. Asi v desáté minutě už jsme prohrávali O:1, to akorát přijel Zdena, aby nám pomohl. Netrvalo dlouho a bylo to 0:2. To nám již bylo jasné, že zde body nezískáme, proto jsme se snažili uhrát pro nás co nejpřijatelnější výsledek. Půlka skončila "pouze" 2:0 pro domácí tým, ale šancí měli na dalším pět branek.

Druhá půlka byla podobná té první. Domácí nás jasně přehrávali, ve svých řadách měli výborné fotbalisty, ovšem v některých případech se tito chovali jako máničky, kdy při sebemenším důrazném obranném zákroku avizovali rozhodčímu, že se má pískat, že se jednalo o nedovolený zákrok. Na druhé straně se strašně divili, když opakovaně do našich hráčů zajeli šlapákem, který nebyl odpískán a my jsme se toho dožadovali. Konečně jsme se dostali k akci my, když Zdena Čada nahrál Földvárymu, ten napálil míč do brankáře, od kterého se míč odrazil zpět, a tentýž hráč opakovanou střelou s přehledem zavěsil. Obratem jsme inkasovali branku my, takže to bylo opět o dva góly. Soupeř mírně polevil, ale nás to vůbec nepomohlo. Stále jsme se trápili, nebyli jsme schopni si nahrát, podržet míč a uhlídat hráče. Soupeř si v klidu došel pro čtvrtou branku. Za okamžik to již bylo 5:1, kdy útočník domácích utekl Kakáčovi, poté nahrál před bránu volnému hráči a ten se nemýlil. Nakonec Feilhauer po nahrávce Földváryho ještě zmírnil naši porážku, kdy konečný výsledek byl 5:2.

Zápas to byl velmi kvalitní, ale pouze ze strany domácího týmu, který byl jednoznačně od první minuty až do konce zápasu lepší. Feilhauer hrál s virózou, den před zápasem měl horečky, přesto podal velmi kvalitní výkon, byl to náš nejlepší hráč. V tomto zápase jsme neměli šanci s takovou sestavou, jaká byla, uhrát přijatelný výsledek. Můžeme být rádi za to, že jsme dostali pouze pět branek.

  Feilhauer Michal, podal kvalitní výkon a to i přesto, že měl horečku.

  Földvary, Feilhauer (Földvary)

Zápas odehráli tito hráči: Földváry Alfréd, Feilhauer Michal, Klimeš Dan, Ševčík David, Čada Zdeněk a Kakáč Luboš.

26. 10. 2009   kAkIn