Návštěvy: 835515
On-Line: 36
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

5. 5. 2008 1. kolo 3. ligy
SK JKP Olešná - FK Louka
4:2 (2:0)

Z důvodu změny pořadatelství jsme první mistrovské utkání nového ročníku odehráli na domácím hřišti s mužstvem FK LOUKA. Od úvodních minut jsme mužstvo, sestoupivší z druhé ligy, začali jasně přehrávat a prvních deset minut jsme je prakticky nepustili na naši polovinu. Z tohoto tlaku se také zrodila úvodní branka utkání, kterou po přihrávce J. PANTŮČKA vstřelil M. CHEMČUK. Po vstřelení branky náš nápor přece jen opadl a do hry se dostal i soupeř. Branku však nedal, a tak jsme trestali opět my, když na sklonku prvního poločasu našel M. CHEMČUK u pravé tyče soupeřovy branky nikým nekrytého D. KLIMEŠE a vedli jsme 2 : 0.

Vstup do druhého poločasu se nám ovšem nepovedl a v jeho desáté minutě soupeř snížil z pokutového kopu. Během dalších dvou minut už bylo srovnáno, když soupeř tečovanou střelou vyrovnal. V dalších minutách byl soupeř lepším týmem a několika famózními zákroky nás brankář podržel. V polovině druhé půle, při zmiňované herní převaze hostů, vyrazil do rychlého protiútoku Z. ČADA. Na hranici pokutového území si Zdeněk narazil s D. KLIMEŠEM a jeho nahrávku přetavil ve třetí branku našeho mužstva. Do konce utkání jsme byli o krůček lepším mužstvem a drželi jsme naše vedení, o které jsme ovšem v samotném závěru málem přišli, když se díky naší špatné rozehrávce ocitl úplně sám na našem vápně útočník hostů. "MUŠKÁT" byl však opět na místě a bravurně šanci zneškodnil. Po té se potvrdilo pravidlo "nedáš dostaneš" a prakticky z protiútoku se zrodila, asi po naší nejhezčí akci v utkání, čtvrtá branka. Po výkopu brankáře našel J. PANTŮČEK hned "z první" nadbíhajícího J. NOVOTNÉHO, který mu opět "z první" přihrávku vrátil a na J. PANTŮČKA už čekala prakticky prázdná branka. Na tři doteky a bez dopadu na zem padla naše čtvrtá a v utkání poslední branka. Utkání jsme tedy vyhráli 4 : 2.

Musím ještě zmínit soupeře a pochválit ho za to, že se snažil hrát fotbal a ne překopávanou a díky němu jsme mohli vidět na začátek soutěže kvalitní utkání.

Chemčuk (Pantůček J.), Klimeš (Chemčuk), Čada (Klimeš), Pantůček J. (Novotný)

Nejlepšími hráči v dnešním utkáním byli Pavel Kotlán, Dan Klimeš a Jirka Pantůček.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Mikač David, Hrazdíra Lukáš a Stloukal Míra.