Nick:
Návštěvy: 954102
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

27.08.2020 11. kolo II. ZEAS ligy
FC Microtex Lomnice - SK JKP Olešná
5:4 (3:1)

Další zápas II. ZEAS ligy jsme sehráli již ve čtvrtek 27.08.2020. Vedoucí Lomnice nás požádal o přeložení, nám se to taky hodilo, protože v sobotu by chybělo pár lidí. Takto jsme se sešli v silné sestavě. V jarní části nám na domácí půdě uštědřili debakl, my jsme rozhodně zahrát lepší zápas a pokusit se získat body, i když bylo předem jasné, kdo je papírový favorit.

Domluvili jsme se, že začneme spíš zezadu, abychom neinkasovali a podle hry se budeme posunovat víc do útoku. No, zápas začal a my jsme do soupeře vlítli, opravdu poctivě všichni lítali, napadali hráče soupeře. Domácí to asi hodně zaskočilo, měli problémy s rozehrávkou. Ale běhalo se od brány k bráně. Luboš Kakáč střílel na bránu soupeře skrytou střelu, ale gólman vyrazil. Lomnice mela v sestavě dva velice šikovné hráče, technicky zdatné, od nich hrozilo stále nebezpečí. Předvedli jsme pěknou akci Fero Földvary na Zbyně Štěpánka, několikrát si to dali mezi sebou, ale finální nahrávka chyběla, spíše se to snažili tlačit až do kuchyně, nic z toho nakonec nebylo. Soupeř házel aut, opět jsme nechali volného hráče (v této sezóně se nám to stává snad v každém zápase) a bylo do -  1:0. Do pěkné jasné šance se dostal Zdena Vach, ale mířil těsně vedle, škoda. Stále hrajeme důrazně, soupeři to dělá problém. Naše hra sklízí ovoce, Zbyňa Štěpánek připravil pro Míry Chemčuka, ten vyrovnává -   1:1. Soupeř rozehrál roh, opět jsme si nepokryli hráče, střela do tyče, odražený míč v klidu doklepl do sítě a je to -  2:1. Netrvalo dlouho a naše další chybička v pokrývání hráčů, je to -  3:1. Zdena Vach se valí zprava sám na bránu, střílí vedle. Tyto neproměněné šance nás budou mrzet. Poločas skončil 3:1.

Do druhé poloviny jsme šli s tím, že musíme zlepšit přistupování k hráčům. Není možné, abychom neobsazovali hráče. Jenže hned na začátku jsme inkasovali, když na polovině hřiště ztratil míč Zbyňa Štěpánek, domácí přešli do rychlého brejku a bylo -  4:1. My jsme ale touto brankou přidali na svém výkonu. Luboš Kakáč atakoval při rozehrávce gólmana, míč získal a dopravil ho do sítě -   4:2. Za chviličku vhodil aut Zbyňa Štěpánek na Fery Földvaryho, ten mu přiklepl zpět, Zbyňa Štěpánek skoro od poloviny hřiště od autové lajny krásnou střelou snižuje na rozdíl jedné branky -  4:3. Mára Šimeček střílí, je z toho roh. Fero Földvary si nahrál se Zdenem Čadem, následně tvrdou střelou k tyči vyrovnává na -  4:4. Domácí z toho byli úplně vedle. Bylo nás celé hřiště, domácí neměli prostor pro přihrávku, všechno jsme pokryli. A stejně jsme tu chybičku udělali, jednou nepokrytí hráče a dostáváme na -  5:4. Do konce zbývalo pár minut, již se začalo stmívat, na míč už nešlo moc vidět. Snažili jsme se ještě o vyrovnání, usadili na polovině soupeře a bušili do něj, ale bezvýsledně. Zápas tak skončil 5:4. Můžeme litovat neproměněných šancí. Ale ty naše chyby v neobsazování se stále opakují. Každopádně výkon celého mužstva byl hodně dobrý, byli jsme lepším týmem a jen prostě díky chybám opět jedeme bez bodů. S takovým výkonem se za naši hru nemusíme stydět. Pochvala všem hráčům.

 Chemčuk Míra (Štěpánek Zbyněk), Kakáč Luboš, Štěpánek Zbyněk ( Földvary Fero st.), Földvary Fero st. (Čada Zdeněk) .

Hráli: Štěpánek Vít - Chemčuk Míra, Földvary Fero, Novotný Jiří (C), Malík Ctibor, Čada Zdeněk, Vach Zdeněk - Kakáč Luboš, Štěpánek Zbyňa, Šimeček Marek.


14.07.2020   kAkIn