Návštěvy: 716862
On-Line: 84
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

25. 06. 2016 11. kolo IV. ZEAS ligy
FC Lhota u Lysic - SK JKP Olešná
4:5 (1:3)

K poslednímu zápasu jarní části IV. Ligy jsme přicestovali ve velkém vedru na umělku do Lhoty u Lysic. Tým Lhoty je velmi kvalitní, tvoří jej mladí, ale šikovní hráči, doplněný staršími kvalitními hráči z týmu LPP Lhota u Lysic, který hraje nejvyšší soutěž. Tým Lhoty u Lysic byl před zápasem na druhém místě tabulky. Proto byl i jasným favoritem v tomto zápase.

My jsme nastoupili do zápasu bez střídání, čekali jsme ještě na Zdenka Čadu, ten měl přijet. Někteří hráči měli v nohách včerejší zápas s FK Jabloňany. Fero Földvary měl v nohách nejen zápas s Jabloňany, ale ještě ze sobotního dopoledne turnaj v Dolní Lhotě. Na post útočníka se tedy postavil Fero Földvary, na posledního se posunul Luboš Kakáč. A začali jsme velmi dobře. Sice se nás soupeř snažil přehrát, ale my jsme hráli jednoduše, a to nám na domácí vycházelo. Hned na začátku nás dostal krásnou střelou do vedení David Kučera. Netrvalo dlouho, a po střele Jury Novotného dorážel do brány Michal Záruba, vedli jsme už 0:2. Domácí hodně znervózněli, snažili se o tlak, stříleli z velké vzdálenosti, což měli naučené. Ale další branku jsme přidali my, když po výhozu Dana Čermáka zavěsil Jira Novotný – 0:3. To už ale byl v zápase i Zdena Čada, takže jsme mohli střídat alespoň jednoho hráče. Opravdu bylo tropické vedro. Do poločasu domácí ještě stačili snížit na 1:3. Poločas tak skončil 1:3.

Do druhé půle jsme se domluvili s rozhodčím, aby v půlce poločasu udělal kratičkou přestávku na občerstvení, jelikož bylo opravdu velké vedro a nám docházely síly. Na začátku druhé půle domácí po rohu a krásnou střelou snížili na 2:3. Netrvalo dlouho a bylo to 3:3. Pak však Jura Novotný chytrým přímým kopem dostal náš tým zase do vedení – 3:4. A soupeř opět odpověděl, bylo vyrovnáno 4:4. Domácí se snažili zvrátit vývoj utkání na svoji stranu, chtěli 3 body. Což my jsme chtěli taky, ale síly už moc nebyly. Nakonec měl poslední slovo Fero Földvary, který po rozehrávce našeho gólmana Dana Čermáka rozhodl o tom, že si 3 body odvezeme my.

Tento zápas byl hodně náročný, bylo neuvěřitelné teplo, umělka byla rozžhavená, měli jsme nakonec jen jednoho na střídání. Ale chytrou hrou jsem získali 3 body. .

V tomto zápase podali všichni hráči výkon na hranici svých možností.

Kučera, Záruba (Novotný), Novotný (Čermák), Novotný, Földvary (Čermák).

Hráči: Dan Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Michal Záruba, Zdena Čada, Jirka Novotný, Luboš Kakáč.