Návštěvy: 716268
On-Line: 86
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

03. 09. 2014 12. kolo V. ligy
FC Lhota u Lysic - SK JKP Olešná
4:6 (3:2)

Na středeční podvečer jsme si připravili dohrávku 12. kola, kterou jsme museli pro žádost soupeře přeložit ze srpna. Věděli jsme, že nás čeká velmi kvalitní tým, který byl mírným favoritem. My jsme přijeli s pouze jedním na střídání. Hřiště bylo malé, umělka, po dešti zde bylo hodně bahna.

Nezačali jsme dobře. Soupeř se hned ujal vedení – 1:0. Hráči Lhoty stříleli ze všech možných pozic, stačilo, aby překročili půlku a hned stříleli. Nám dělal terén a malé rozměry hřiště velký problém. Fero Földvary se posunul do útoku, kde měl za úkol sbírat vysoké míče a nahrávat je zpět na nabíhající hráče, aby mohli střílet. Toto se mu ovšem moc nedařilo. Ale podařilo se nám vyrovnat. A byl to zrovna Fero Földvary, který z levé strany, skoro z brankové lajny nádherně trefil pravý růžek branky, u toho mu asistoval nahrávkou Jura Novotný – 1: 1. Pak Fero Földvary vracel míč zpět na půlku soupeře, Luboš Kakáč si zpracoval, pohotovou ránou k levé tyči poslal náš tým do vedení – 1:2. Z vedení jsme se ale dlouho neradovali. Po odraženém míči soupeř srovnal – 2:2. Do poločasu se hráč soupeře kousek za půlkou napřáhl, haluzově bodlem se trefil do naší brány a tak poločas skončil 3:2.

Do druhé poločasu jsme vstoupili aktivně, možná jsme měli více ze hry, ale soupeř to na svém hřišti uměl. Po další akci zvyšoval na 4:2. My jsme však hráli dál. Fero Földvary nahrával Jurovi Novotnému, ten snižoval na 4:3. Pak přihrával David Kučera od naší brány dlouhý míč, Fero Földvary si z hráčů soupeře udělal dobrý den a zavěsil – 4:4. No a do vedení jsme se dostali po akci Zdeny Čady, který připravil šanci Jurovi Novotnému, který jí nepohrdl – 4:5. A těsně před koncem si Michal Kupka pohrál s poledním obráncem v cestě, krásnou střelou k levé tyči nedal gólmanovi šanci a zvýšil naše vedení na 4:6. Do konce utkání se už domácí na odpor nezmohli, proto si z horké půdy Lhoty u Lysic vezme cenný skalp a touto výhrou jsme se přihlásili do boje o druhé postupové místo.

Branky: Földvary (Novotný), Kakáč (Földvary), Novotný (Földvary), Földvary (Kučera), (Novotný) (Čada), Kupka.

Velmi dobrý zápas odehrál Fero Földvary

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Michal Kupka, Jiří Novotný, Luboš Kakáč, David Kučera.