Nick:
Návštěvy: 1021557
On-Line: 25
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

6. 4. 2014 1. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - FC Lhota u Lysic
3:1 (1:1)


 Na první zápas nové sezóny se nás sešlo tolik, že jsme museli na poslední chvíli zajišťovat dres. Proto do zápasu nenastoupil Luboš Kakáč, který tak přenechal svůj dres nové akvizici Martinovi „Pavoukovi“ Ševčíkovi. V tomto zápase jsme představili další novou tvář pro tuto sezónu a to Petra Kvasnovského. Není to žádný klučina, před naším týmem bojoval v okresní kopané za tým Nedala Lažánky respektive Krasová, kde taktéž vedl tento tým jako vedoucí družstva. Do zápasu nás nastoupilo celkem 12 hráčů. Počasí bylo velmi chladné, což také moc nevyhovovalo.


 Dá se říct, že ihned z první akce soupeře jsme inkasovali, když šla dlouhá přihrávka mezi naše obránce, útočník mezi nimi proběhl, a sám v tváří tvář Kubasovi Harestovi zakončil po zemi k levé tyči – 0:1. Chvíli poté šel sám na brankáře Jura Pantůček, ale dal těsně na bránu. Následovala pěkná akce po ose David Kučera, Jura Šamalík, Michal Kupka, David Kučera zakončoval ve výskoku, gólman vytěsnil na roh. Při zakončení byl ve vápně faulován Michal Kupka, na penaltu si míč postavil sám faulovaný, bez problémů zakončil – 1:1. Měli jsme výhodu přímého kopu, ten rozehrál Míra Chemčuk, Zdena Čada se do míče opřel z první a krásně od tyče rozvlnil síť – 2:1. Poločas tak skončil naší výhrou 2:1. Druhá půlka začala naší akci duem Jura Novotný – Jirka Šamalík, proti Jirkovi Šamalíkovi však výborně zasáhl gólman. Opět tato dvojice, přihrával Jirka Novotný, Jirka Šamalík trefil pouze tyč. Další pěkná akce, střílel Jura Pantůček, brankář hostujícího týmu opět chytá. Na druhé straně se po pěkné akci vyznamenal pěkným zákrokem Kubas Haresta. Michal Kupka se pěkně uvolnil, zakončoval, gólman byl na svém místě. A v další akci se objevil opět Michal Kupka, ale na gólmana nevyzrál. A aby toho nebylo málo, do třetice se do šance dostal Michal Kupka, brankář s námahou vyrazil. Pak šel sám na brankáře Jura Pantůček, ale skončil jako u předchozích akcí, gólman parádním zákrokem zachránil hosty od inkasování. Na druhé straně šel sám útočník na Kubase Haresty, Kubas Haresta parádně vykryl. Míč vytáhl po lajně Míra Chemčuk, přihrál Zdenovi Čadovi, ten zvyšuje na 3:1. Na druhé straně musel zasahovat Kubas Haresta, ale změna skóre se nekonala. Na konci zápasu musel Kubas Haresta několikrát zasahovat, ale branku již nepustil. Zápas tak skončil naší výhrou 3:1.

V zápase se nám moc nedařilo, soupeř tvořen z mladíků, kteří evidentně fotbal umí, kdyby se neustále nehádali s rozhodčím, určitě by neodjížděli bez bodu.

 Kupka (penalta), Čada (Chemál), Čada (Chemál).

  Jako nejlepší hráč byl vyhlášen Zdena Čada. Velkou posilou je Petr Kvasnovký.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Martin Ševčík, David Kučera, Petr Kvasnovský, Míra Chemčuk, Michal Kupka, Míra Stloukal, Jura Šamalík, Zdena Čada, Jirka Novotný, Fero Földváry, Jura Pantůček.

16. 5. 2014   kAkIn