Nick:
Návštěvy: 954097
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

15. 04. 2018 1. kolo IV. PÍRO DSO ligy"
SOKOL Lhota Rapotina - SK JKP Olešná
1:7 (0:3)

Na první zápas naší již 19. sezóny v novodobé historii jsme zavítali na opravené hřiště Lhoty Rapotiny. Sice je zde prosívka, ale hřiště je teď opravdu velmi pěkné, okolo jsou sítě. Vedle je hned kurt s umělým povrchem, takže kdo to znal z dřívější doby, musel být překvapen jako my.

My jsme do zápasu vlítli ve velkém. Na střídání jsme měli od začátku 3 hráče. Muziku v obraně tvrdil jako již tradičně David Kučera, tudíž Zdena Čada, Míra Chemčuk, Fero Földvary a Vašek Rech se mohli věnovat podpoře útočných akcí. Ale jako první se dostal hned ve 2. minutě právě David Kučera, který vyslal z velké dálky bombu, kterou domácí gólman s vypětím všech sil vyrazil na roh. My jsme v ataku pokračovali, vyslali jsme několik střel. Na druhé straně musel zasahovat Kubas Haresta, ale vždy pohotově a v pohodě. Luboš Kakáč rozehrál do pravého křídla na Vaška Recha, ten na druhé straně chytře našel Máru Šimečka a bylo to 0:1. Netrvalo dlouho, Míra Chemčuk vybídl Zbyně Štěpánka, ten rozvlnil síť podruhé – 0:2. Na 0:3 zvyšoval opět Zbyňa Štěpánek, když mu opět nabil Míra Chemčuk. Měli jsme ještě spoustu šancí, Zbyňa Štěpánek se ale zastřeloval. David Kučera pálil tvrdě, ale mimo, nebo nám to domácí gólman pochytal. Hráči Lhoty se několikrát dostali k zakončení, ale Kubas Haresta potvrdil svoji kvalitu.

Druhou část jsme začali stejně agresivně se snahou dát další branky. Fero Földvary posunul míc Vaškovi Rechovi, ten na půlce hřiště kopnul do míče na bránu, gólmanovi to propadlo nad hlavou - 0:4. My jsme některé šance nevyužili a na chvilku jsme snížili rychlost, soupeř nás zatlačil a byl z toho gól na 1:4. Zaveleli jsme do útoku, Fero Földvary potáhl po pravé straně míč, vrátil zpět za vápno a Luboš Kakáč střelou z první zakončil k levé tyči - 1:5. Za pár okamžiků musel Luboš Kakáč opustit hřiště, jelikož si přivodil svalové zranění. To však nebránilo tomu, abychom přidali další branku. Zbyňa Štěpánek se proměnil v nahrávače, Vašek Rech jeho nabídkou nepohrdl a zvyšuje na 1:6. Velmi pěknou samostatnou akcí se prezentoval Zdena Čada, který se prokličkoval až k vápnu, zde přihrával na středu postavenému Mírovi Chemčukovi, jenže ten místo střely přihrál vlevo nabíhajícímu Zbyňovi Štěpánkovi, aby mohl slavit vstřelení hattricku - 1:7. Do konce zápasu jsme měli ještě šance, ale již jsme nedali. Na druhé straně se několikrát velmi lehce dostali domácí k zakončení, Kubas Haresta byl na místě. Zápas tak skončil naší výhrou 1:7.

Zápas odehráli všichni hráči ve velkém stylu, proto je nutno pochválit celý mančaft. V příštím zápase zajíždíme v sobotu na trávu do Dlouhé Lhoty, tak je třeba dnešní tři body potvrdit.

 Šimeček (Rech), Štěpánek (Chemčuk), Štěpánek (Chemčuk), Rech (Földvary), Kakáč (Földvary), Rech (Štěpánek), Štěpánek (Chemčuk).

Hráči: Haresta Kubas – Földvary Alfred, Kučera David, Čada Zdeněk, Rech Václav - Šimeček Mára, Štěpánek Zbyňa a Kakáč Luboš.

Zápas Vám přinesl:

fix

15. 04. 2018   kAkIn