Nick:
Návštěvy: 951936
On-Line: 7
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

01. 05. 2016 4. kolo IV. ZEAS ligy
SOKOL Lhota Rapotina - SK JKP Olešná
1:3 (1:1)

Po předchozím zápase bylo ujednáno, že na zápasy budou hráči nominováni, aby byl počet hráčů v poli nejvíce 8, tedy na 2 na střídání. Začalo se s tréninky, takže i účast na tréninku ovlivňovala nominaci na zápas.

K dalšímu zápasu jsme vyjížděli v neděli ráno, naším soupeřem nám byl SOKOL Lhota Rapotina. Do první naší šance se dostal krásnou hlavičkou Aleš Halva, když mu z autu přihrával Jura Novotný. Pak měl hezkou střelu sám Jura Novotný. A znovu hlavičkuje Aleš Halva. Jenže na druhé straně jsme neobsadili hráče a je to 1:0. Utkání bylo vyrovnané. Možná jsme měli více ze hry. Domácí se snažili nakopávat na útočníka, který pak míče rozdával do krajů nebo se snažil obtočit kolem obránce a zakončovat. Michal Záruba střílel, odražený míč se dostal k Jurovi Jindrovi, ten se uvolnil do středu a střelou od tyče vyrovnal – 1:1. Pak měl ještě střelu Aleš Halva, Fero Földváry, ale ty v síti neskončily. V několika šancích nás podržel Dan Čermák v bráně. Poločasový výsledek 1:1.

Ve druhé části akce na jeden dotek, Jura Novotný střílí nad. Jura Novotný byl při chuti, opět střílí, gólman vyrazil. Pak se ukázal Nicolas Didi, jeho střela skončila na břevně. My jsme soupeře zatlačili. Fero Földváry vyslal z půlky tvrdou a přesnou střelu, gólman s námahou vyrazil. Jura Novotný házel aut, Aleš Halva se pověsil do vzduchu jako Jackie Chan a trefil z voleje levý horní růžek – 1:2. Krásná akce. A Aleš Halva znovu střílí. Michal Záruba házel aut, Jura Novotný stáhl hráče s sebou a uvolnil prostor, Luboš Kakáč lehce usměrnil míč vpravo k tyči a bylo to 1:3. Do konce zápasu se již nic nestalo, bereme tedy naši první výhru 1:3.

Konečně jsme se dočkali výhry, po dobrém výkonu všech hráčů. Jsme si šli za vítezstvím, ikdyž soupeř nehrál špatně a zápas byl vyrovnaný.

  Pochválit musíme celý tým.

 Jindra (Záruba), Halva (Novotný), Kakáč (Záruba).

Hráči: Dan Čermák, Fero Földvary, Michal Záruba, Jirka Novotný, Jura Jindra, Mára Šimeček, Aleš Halva, Nicolas Didi a Luboš Kakáč.

14. 09. 2016   kAkIn