Návštěvy: 826143
On-Line: 10
Poslední zápas: 13. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - M.K. Louka 9:1 (7:0) Průběžné pořadí:4. místo, skóre 43:33, 19 bodů

13. 10. 2007 21. kolo ligy
Autodoprava Lefler Chlum - Olešná 2:1

K předposlednímu mistrovskému utkání v roce 2007 jsme zavítali na hřiště Lefleru v Třebětíně. Domácí nastoupili v značně oslabené sestavě, kdy se řada borců, kteří hrají pravidelně, nedostavila. Měli jsme tudíž jasný cíl a to výhra proti jednomu s nejslabších týmů (myslím tím v tomto zápase). Bohužel jsme výhody nevyužili a tento zápas prohráli. Začali jsme velmi aktivně. Již ve druhé minutě trefil Feilhauer krásnou střelou břevno domácí branky. Zanedlouho šel sám na brankáře Novotný, ale branka nepadla. Té jsme se přece jen dočkali, kdy se po rohovém kopu Pantůčka trefil Stloukal. Poločas jsme vyhráli 1:0, ale výkon byl velmi špatný. Tragický výkon pokračoval i po změně stran, my jsme bohužel na také špatně hrající domácí nic nevymysleli a tak přišlo vyrovnání. Předcházela tomu špatná rozehrávka na půlce, míč se dostal k domácímu hráči, který jej posunul na levou stranu a zcela nekrytý si naběhl až před našeho brankáře, kde se mu míč vrátil na kopačku a poté zapadl do sítě naší branky. Když už se blížil konec zápasu a zbývalo asi tak pět minut, zahrál soupeř rohový kop, míč se nešťastně odrazil od obličeje Földvaryho a Pavel Kotlán lovil míč ze sítě podruhé. Domácí si náskok udrželi až do konce a tak jsme prohráli 2:1. Nelze vyhodnotit nejlepšího hráče našeho týmu, jelikož výkon všech byl opravdu špatný a nenašel se nikdo, kdo by si toto ocenění za dnešní zápas zasloužil. Fotografie ze zápasu bohužel nesjou k dispozici, protože nikdo není schopen vzít fotoaparát:-))).

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kotlán Pavel, Novotný Jirka, Pantůček Jiří, Földvary Alfréd, Feilhauer Michal, Klimeš Daniel, Stloukal Miroslav .