Návštěvy: 808563
On-Line: 71
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

26. 4. 2009 2. kolo III. ligy

SK JKP Olešná - Autodoprava Lefler Třebětín 0:0 (0:0)

K druhému zápasu III. ligy k nám se zpoždění dorazil tým Autodoprava Lefler Třebětín, který nás v loňském roce porazil v obou utkáních. Za nás bohužel nenastoupil Feilhauer, kterého v pátek skolila viróza.

Rozhodčí zahájil zápas v 11:23 hod., my jsme se ani pořádně nestihli domluvit, kde kdo bude hrát. První naše šance byla asi v 15. minutě, kdy Mikač šel sám na bránu, branka z toho nepadla. Míče se dostal k soupeři a ten se jal rychle ohrozit naši bránu. Ani z toho mráčku však nezapršelo, a tak se pokračovalo ve hře, která měla nízkou úroveň. Po celou dobu foukal velmi silný vítr, což hráčům znemožňovalo krytí míče, zpracování a přesné nahrátí. Soupeř vystřelil z půlky krásnou střelu, která však jen těsně minula naši bránu. Asi v probíhající 20. minutě přijel Novotný, který se rychle zařadil mezi hrající.

Těsně před koncem prvního poločasu se dvakrát za sebou nepovedlo Čadovi odvrátit vysoký míč, který těsně před ním skočil, kdy si soupeřův útočník malinko pomohl rukama, tento se míče zmocnil a vystřelil na bránu, i když Kotlán míč tečoval, tak mířil do brány, Novotný jej stačil na poslední chvíli vykopnout, kdy už byl částečně za brankovou čárou. Naštěstí nebyl celým objemem, a tudíž nemohla být uznána branka. V tomto případě jsme měli velké štěstí. Při druhé chybě se už útočník takhle k míči nedostal, do dalších minut zápasu si na skákající míč dával Zdena Čada větší pozor.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s větší aktivitou, míč jsme měli častěji na kopačkách, několikrát se nám podařilo vystřelit, míč však v bráně neskončil. Náš menší tlak trval asi deset minut, po vystřídání se hra opět vyrovnala. Šance byly na obou stranách, hra byla celkově neurovnaná, větší počet přesných nahrávek za sebou nebylo takříkajíc vůbec vidět. Ve druhé půli se snažil Zdena Čada o častou střelu, které ovšem chyběla přesnost. Mikač vyslal nádhernou střelu na bránu, míč však srazil do autu vyčkávající Földvary. Několikrát vystřelil nepřesně Kakáč, Kopeckému se střela taktéž nepovedla, skončila vysoko nad bránou. Snažili jsme se o kombinační hru po zemi, což se nám moc nedařilo.

Soupeř byl slušný, hra probíhala bez jakýchkoliv hádek, my jsme se přiznávali k nejasným míčům.

Zápas odehráli tito hráči: Pavel Kotlán, David Mikač, Miroslav Stloukal, Zdeněk Čada, Luboš Kakáč, Földvary Alfréd, Novotný Jiří, Jurik Roman, Kopecký Ivoš, Ševčík David a Daniel Klimeš.

Mikač David - v obraně byl bezchybný, snažil se o kombinaci, pomáhal v útoku, bylo ho plné hřiště.