Návštěvy: 846450
On-Line: 18
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ

12. 10. 2008 22. kolo 3. ligy

SK JKP Olešná - Autodoprava Lefler Chlum 4:5 (4:0) - dost hrůza

V nedělní ráno jsme se připravili na zápas se sestupem ohroženým mužstvem Letovic. Už při příjezdu jsme si všimli, že soupeř se na nás chystá opravdu zostra a to nejenom počtem hráčů, ale i poněkud zvláštní soupiskou. Jelikož šlo o poslední zápas sezóny, tak nikdo neprotestoval. Po úvodním hvizdu dnes velice slabého rozhodčího udávalo tempo mužstvo domácích a to i přes kvalitu soupeře tak i přes "mírnou" pomoc pana rozhodčího. První poločas šel ráz naráz, Mikač křížná střela 1:0, opět Mikač přímá střela 2:0 a do třetice Mikač centr - 3:0. Pak zde byl vlastenec, kdy z rohu Mikače šel míč přes hráče soupeře do sítě a bylo to 4:0. Některé branky by nezaznamenal ani reportér TV NOVA. Poločas 4:0 a super.

Pak ale přišel druhý poločas a obrat o 180 stupňů. Soupeř rapidně zrychlil a skóre se měnilo - 4:1, 4:2 až na 4:4 a po další fatální chybě 4:5. Ve druhé polovině nás soupeř přehrál v taktice, rychlosti i bojovnosti. Co dodat? Snad poctivěji trénující hráče, méně zraněných a jak ukázal poslední zápas, omladit !!

Poslední zápas sezóny se nám tedy

Zápas odehráli tito hráči: Miroslav Stloukal, Pavel Kotlán, Lukáš Hrazdíra, Földvary Alfréd, Mikač David, Mokrý Honza a Daniel Klimeš.

Mikač (Mokrý), Mikač (Klimeš), Mikač (Klimeš), vlastní (Mikač)