Nick:
Návštěvy: 951459
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

28. 6. 2008 11. kolo 3. ligy
Autodoprava Lefler Chlum - JKP Olešná
2:0 (0:0)

K dalšímu utkání a v jarní časti k poslednímu jsme zajeli do Třebětína u Letovic, kde jsme na školním hřišti chtěli uhrát tři body. Utkání začalo už v 08:30 hod. Dohromady nás přijelo sedm hráčů, Kakáče do toho moc počítat nemůžeme, jelikož se chystal sehrát utkání asi po dvou měsících, kdy laboroval se zraněním stehenního svalu. V dnešním utkání jsme nastoupili ve starých dresech červeno - bílých, očekávali jsme, že se nám v nich bude dařít lépe. Do brány si stoupnul David Mikač a utkání mohlo začít.


 Hned na začátku utkání musel ukázat svůj um v bráně David, kd výborně vytáhl střelu na roh. Na druhé straně vyslal nádhernou střelu Honza Mokrý, gólman i přes velké problémy míč vyrazil. Dnes velmi aktivní Honza se uvolnil, levou nohou se pokusil o zakončení, gólman míč opět vyrazil, tentokrát na roh. Honza rozehrál roh, Pantůček Jirka střílel, střela byla sražena na roh. Za několik minut se k míči dostal Míra Stloukal, krásně prošel přes dva hráče soupeře, nahrál nazpět Honzovi, ten si míč zasekl, po proběhnutí obránce vystřelil, další obránce však stihl míč srazit na roh. Po rozehrátí rohu střílel Míra Stloukal těsně vedle.

 

K další střele se opět dostal Míra, opět jeho střele chyběla přesnopst, míč skončil těsně vedle brány soupeře. Kakáč na půlce zpracoval míč, do útoku vyslal Jirky Pantůčka, který mohl jít sám na brankáře. Ten však místo zakončení zvolil kličku do strany, klika byla dosti velká, kdy se ocitl až u brankové čáry, kde míč zasekl a vracel míč zpět na Míry, který zakončoval, pěknou střelu opět vytáhl brankář soupeře, Pantůček se snažil jště dorazit, po získání míče v rychlosti pálil vedle. V další akci byl opět Pantůček, kter se stěstím přešel přes tři hráče, stačil ještě vystřelit, ale brankář Lefleru opět ukázal své kvality. Pak byl vidění ťukec, kdy Honza Mokrý přihrál Pantůčkovi, ten vrátil zpět a Honza střelou minul velmi těsně bránu. Poločas tak skončil 0:0.


 Do druhé půlky jsme šli s tím, že musíme proměnovat šance, které si vypracujeme a nesmíme nechat soupeře, aby rozehrál jakýkoliv míč. To se nám bohužel ve druhé půli moc nevedlo, a tak jsme chvílemi viděli převahu domácích. Pak přišel vysoký centr, na který vyskakoval Földvary a Honza Mokrý, prvně jmenovaný míč lehce přizvedl, ten těsně minul ve výskoku Honze a spadl přímo na nohu hráče oupeře, který se štěstím překonal Davida, kdy jeho střela nestřela prošla mezi nohama. Pak se hrálo uprostřed hřiště, sem tam se ke střele dostali domácí. Z naší strany nebyla jediná vyložená šance, o ohrožení brankáře střelou ani nemluvě. A tak přišel zíkonitě trest, kdy domácí měli výhodu v zahrávání přímého kopu na hranici vápna. Bylo to jen přiťuknutí a okamžitá střela přesně k tyči a to i přes to, že u střelce stáli dva naši hráči. Do konce zápasu už nic zajímavého nebylo, snažili jsme se o vstřelení aspoň jeedné branky, leč druhá půlka byla z naší strany, co se týče střel na branku, velmi mizerná.

 Jako nejlepší hráč našeho týmu byl zvolen jednoznačně David Mikač, který výborně zachytal, perfektně řídil obranu, rychle a přesně vyhazoval míče do hry..

Zápas odehráli tito hráči: Mikač David, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Stloukal Míra, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš a Honza Mokrý.

28. 6. 2008   kAkIn