Návštěvy: 726355
On-Line: 45
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

4. 9. 2010 15. kolo IV. ligy
FK Nedala Lažánky - SK JKP Olešná 8:4 (7:2)

V sobotu 4. 9. 2010 jsme sehráli další utkání. Na umělém povrchu v Krasové jsme se střetli s týmem FK Nedala Lažánky. V mužstvu Nedala působí nemálo fotbalistů, kteří stále aktivně působí i ve vyšších soutežích. Od začátku bylo jasné, že tento soupeř je nad naše síly. Vůbec jsme nestíhali, vytvářeli jsme jim jednu šanci za druhou. Poločas skončil 7:2.

Ve druhé půlce soupeř přestal skoro hrát, my jsme toho využili a drzhý poločas jsme vyhráli 2:1. To bylo ovšem vše, z Krasové jsme si odvezli prohru 8:4. Soupeř si jde jasně za svým cílem a tím je postup do třetí ligy.

Jelikož na místě nebyl nikdo, kdo by se postaral o zápis, je report z tohoto utkání velmi chudý, neví se ani,kdo komu nahrával na branky.

Dnes jsme nemohli zvolit žádného našeho hráče, výkon všech zůstal za očekáváním.

Konečný 2, Chemčuk, Feilhauer

Zápas odehráli tito hráči: Musil Milan, Földvary Alfréd, Hrazdíra Lukin, Chemčuk Míra, Čada Zdeněk, Konečný Ivoš, Feilhauer Michal.