Nick:
Návštěvy: 951746
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

22. 9. 2012 21. kolo V. ligy
FC BRUTAL Kuničky - SK JKP Olešná
7:3 (2:0)

K dalšímu zápasu jsme jeli do nedalekých Kuniček, kde nás čekalo kvalitní travnaté hřiště. V den utkání hodně pršelo, měli jsme obavu o stav hřiště. Jak jsme předpokládali, hřiště bylo podmáčené, bahnité. Hodně z nás mělo turfy, také to tak pak vypadalo. Na hřišti jsme bruslili. Na zápas se nás dostavilo docela dost, bylo chladivé počasí, takže byla domluva, že budeme rychleji střídat. Jelikož domácí neměli rozhodčího, nakonec si vzal píšťalku Mára Šimeček.

Od začátku utkání jsme tahali za kratší konec. Domácí byli ve hře velmi důrazní, skoro v každém souboji o míč se dopustili nedovoleného zákroku, často byla jejich hra na hranici pravidel. Soupeř se neustále hádal o každý míč, když byl na nás faul, křičeli, že to nic nebylo. Když jsme byli důrazní my, tak brečeli, že moc faulujeme. Fotbal hráli velice jednoduše, vlastně to ani nebyl fotbal. Vždy po tvrdém souboji získali míč, snažili se zakončovat ze všech vzdáleností. Tato hra nám vůbec nevyhovovala, jejich styl nás otrávil. Netrvalo dlouho a prohrávali jsme 1:0, do poločasu soupeř ještě náskok zvýšil. Vše bylo po našich chybách. Poločas tedy 2:0.

Druhá půlka byla stejná jako první. Vůbec jsme se nedostali k naší hře, tato snaha byla v zárodku zastavena destruktivní hrou soupeře. Po dalších chybách v obraně jsme inkasovali až na 4:0. Pak Jirka Novotný přihrál Jurovi Svobodovi, ten vykřesal jiskru naděje 4:1. Pak jsme ovšem opět inkasovali na 5:1. Ondra Švéda ztratil míč, soupeř zvyšuje na 6:1. Jura Novotný krásně prošel, do brány míč usměrnil Fero Földvary – 6:2. U další akce byl opět Jirka Novotný, s míčem utekl po křídle, nahrával před bránu, hráč Kuniček míč tečoval – 6:3. Jura Svoboda výborně vystřelil, gólman domácích vyrazil. Míra Stloukal na půlce nezpracoval těžký míč, soupeř krásně vymetl růžek v naší bráně – 7:3. Ještě zaúřadoval Fero Földvary, prošel do vápna, šajtlí vystřelil, gólman domácích měl s jeho střelou velké problémy. Zápas skončil 7:3.

Tento zápas se nedá komentovat jinak než že už nikdy více. Ani nejde o výsledek, ale spíše o hru soupeře. Pokud zde budou týmy, které se budou snažit vyhrávat za každou cenu, hádat se o každý míč, tak hrát malou kopanou nebude mít žádný smysl. My si jdeme v klidu zahrát, nenechat se zranit. Doufáme, že BRUTAL Kuničky postoupí do vyšší soutěže.

 Svoboda (Novotný), Földvary (Novotný), Novotný.

  I přes tu bídu byl nejlepším hráčem zvolen Jura Novotný.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Martin Hlaváč, Jura Svoboda, Fero Földvary, Lukin Hrazdíra, Jirka Pantůček, Ondra Švéda, Luboš Kakáč, Jirka Novotný a Míra Stloukal.

05. 04. 2013   kAkIn