Nick:
Návštěvy: 951469
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

20. 5. 2012 8. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - BRUTAL Kuničky 2:3 (1:0)

K dalšímu zápasu o body do tabulky V. ligy k nám přijel dosavadní lídr soutěže a to tým BRUTAL Kuničky. I díky vedení v lize jsme měli k soupeři velký respekt. Bylo vidět, že jsou to fotbalisti, tak jsme očekávali, co předvedou. Od začátku bylo utkání rozhádané, soupeř hrál velmi tvrdě, že i obávaný "tvrďák" v našem týmu Jirka Pantůček byl proti nim čajíček. My jsme o tvrdosti soupeře slyšeli od dalších soupeřů, takže jsme to očekávali. Je zajímavé, že více "brečel" soupeř, když jsme do něj trochu zajeli. Nepomohl ani rozhodčí, který pískal na obě strany nepřesně. Utkání bylo vyrovnané, žádné šance. Proto se Fero Földvary rozhodl, že ukáže své umění, šel do dvojice protihráčů, po překonání valu zakončil, míč doputoval do sítě - 1:0. Následně jsme si vytvořili tlak, byly i nějaké šance - Zdena Čada, Míra Chemčuk, Jirka Pantůček. Ke zvýšení náskoku to však nevedlo. Soupeř hrál velmi agresivně. Každý dotek s míčem byl pro nás ohrožením brány. Šanci na vyrovnání zhatil pohotový Fero Földvary, který zachránil na roh. Fero Földvary rozehrál přímý kop za faul, míč šel na Zdeny Čady, ten střílí, ale brankář zachránil. Poločas tak skončil 1:0.

Druhá půlka začala obdobně, soupeř se chystal do tlaku. Kubasovi Harestovi propadl míč mezi nohama, na lajně zachránil Fero Földvary. Na druhé straně Míra Chemčuk nevěděl co s balónem, proto vystřelil bodlem na bránu, brankář soupeře jej chytal jak horký brambor, míč tak k naší radosti skončil v bráně - 2:0. Netrvalo dlouho a soupeř snížil, podobně jako před chvílí, šmudla, která skončila v síti - 2:1. Lukin Hrazdíra se vytáhl, přihrál Mírovi Chemčukovi, ten ovšem nedal. Kubasovi Harestovi opět míc vypadl z rukou mezi nohama, pohotově jej na lajně zachytil. Soupeř předváděl pěkné akce, ale zakončení bylo mizerné, naštěstí pro nás hráči mířili vedle, a nad. Pak šel vysoký míč přes celé hřiště, Kubas Haresta jej podběhl a bylo srovnáno - 2:2. My jsme mohli jít do vedení, pěkná akce - Zdena Čada - Jirka Pantůček, ale nic z toho. Tak na druhé straně soupeř rozhodl utkání, slabá střela po zemi doprostřed, před obráncem hráč patičkou tečoval, Kubas Haresta nestačil reagovat, stav 2:3. Do konce utkání jsme se už na nic nezmohli, takže utkání pro nás smolně skončilo ztrátou tří bodů v samém závěru. Zápas skončil naší prohrou 2:3.

Opět neproměněné šance, opět zbytečně a laciné obdržené branky. Co k tomu více říct?? Trápí nás stále to stejné.

 Földvary, Chemčuk.

  Nejlepší hráč v tomto zápase jednoznačně Fero Földvary, jezdil, dřel, byl všude. Dobrou formu má i Míra Chemčuk, Lukin Hrazdíra.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Haresta Kubas, Hrazdíra Lukin, Földvary Alfréd, Stloukal Míra, Luboš Kakáč, Chemčuk Míra, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk.

31. 5. 2012   kAkIn