Návštěvy: 826153
On-Line: 19
Poslední zápas: 13. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - M.K. Louka 9:1 (7:0) Průběžné pořadí:4. místo, skóre 43:33, 19 bodů

13. 4. 2008 2. kolo poháru
SK JKP Olešná - AC Kozárov
4:5 (2:2)

Nedělni ráno v 10:00 se na hřišti na Olešné rozpoutala bitva o postup do třetího kola poháru. Hostili jsme tým, který v loňské sezóně skončil na druhém místě v první lize malé kopané okresu Blansko. Ihned po začátku utkání jsme se do soupeře pustili s vervou, ve svém prvním střídání poslal náš tým do vedení Kakáč, který si naběhl na přiťuknutí od Chemčuka těsně za hranicí vápna a takovou střelou nestřelou překonal překvapeného brankářě Kozárova, kterému pomale kutálející se míč prolétl mezi nohama do sítě. Neuběhlo ani deset minut a už jsme vedli o dvě branky. Tato padla po skvělé akci, kdy Dan Klimeš posunul míč po lajně Panťovi, který učebnicově obešel obránce a zpětnou přihrávkou míč naservíroval na pravou nohu opět Danovi, který střelou nártem trefil volné místo u pravé tyče. Kozárov působil vyspělým dojmem, někteří hráči si dělali s míčem, co chtěli. Pokoušeli se střílet snad z každé pozice a opravdu všechny střely byly velmi nebezpečné.

Častokrát nás zachránil před inkasováním dnes excelentní Pavel Kotlán. Když už byl překonán, zachránila nás tyč. Bohužel jsme vedení neudrželi celý poločas a po hrubých chybách jsme dvakrát inkasovali.

Druhý poločas pokračoval v urputné bitvě, kde měli popravdě přece jen navrch hosté. Několikrát nebezpečně zahrozili před naší brankou, ale Pavel byl vždy na místě. I přes jeho nezměrné úsilí a pohotovost jsme inkasovali. Poprvé jsme v zápase prohrávali. Dále pokračovali tvrdé souboje o míč.

Pak se ovšem převedl opět Dan, který houževnat2 bojoval o každý míč. Při rozehrávce brankáře s ním šel do souboje o míč, který se pak od Dana odrazil do brány. O chvíli později po špatné rozehrávce obrany Kozárova se míč dostal ke Kakáčovi, který táhl akci po levé straně hřiště,

kdy mu do tandemu šel Míra Stloukal. Kakáč se rozhodl ke střele, míč umístil pravou nohou ke vzdálenější tyči, gólman jej stačil pouze vyrazit před sebe a doběhnuvší Stloukal už neměl moc práce nás dostat opět do vedení. Bohužel se při této akci zranil Kakáč a musel opustit hřiště. Zanedlouho po vedoucí brance jsme opět po hrubé chybě inkasovali, což znamenalo vyrovnání na 4:4. A aby toho nebylo málo, těsně před koncem jsme dostali dnes už pátý gól a Kozárov si už výsledek podržel až do konce.

Klimeš 2, Kakáč, Stloukal.

Nejlepšími hráči v dnešním utkáním byli Pavel Kotlán a Dan Klimeš.,/b>

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Földváry Alfréd, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš, Roman Jurik, Čada Zdeněk, Kopecký Ivoš, Chemčuk Míra a Stloukal Míra.