Návštěvy: 716232
On-Line: 50
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

01. 05. 2013 1. kolo poháru 2013
SK JKP Olešná - DKS KOPEČEK RÁJEC
0:1 PRODL. (0:0)

Ve středu na 1. Máje jsme se na našem hřišti střetli v 1. kole poháru s týmem hrajícím 2. ligu DKS Kopeček Rájec. Soupeř byl v zápase jasným favoritem, my jsme se chtěli hlavně v zápase sehrát po zimní přestávce a předvést kvalitní výkon. Soupeř měl pouze jednoho na střídání, nás bylo celkem dost. V dnešním zápase se měl oslavovat velká návrat ztraceného syna Jury Jindry, který za nás v minulosti hrával, pro problémy s kolenem však musel ukončit kariéru. Do dnešního zápasu ještě nenastoupil, ale v dalších zápasech ho určitě v našem dresu uvidíme.

Soupeř hrál sice s jedním hráčem na střídání, ale bylo vidět, že je kvalitativně úplně jinde. Měl převahu, v soubojích byl silnější, rychlejší, žádný souboj nevypustil. My jsme v první půlce byli jako šípková Růženka, nedokázali jsme zpracovat jednoduché míče, velký problém pro nás byl nahrát si přesnou přihrávku nejméně 2krát za sebou. I tak jsme se dostali do velké šance, když Jirka Novotný nedokázal usměrnit do odkryté brány odražený míč, tento tak skončil mimo. Hosté mají více ze hry. Kubas Haresta několikrát musel zasahovat. Jezdí se od brány k bráně, více šancí měli hosté, z naší strany to byl velmi špatný fotbal. Poločas skončil bez branek 0:0.

Druhá půlka vypadala úplně jinak. My jsme se rozehráli, začali jsme více běhat, byli jsme aktivní při napadání, chodili jsme důrazně do soubojů. Šancí jsme si ale moc nevytvořili. Nedaří se nám střely z dálky. Soupeř měl několik vyložených šancí, v těchto nás podržel výborný Kubas Haresta. Zdena Čada chytře odražený míč přizvednul přes vyběhnutého gólmana, ten se však ještě stačil vrátit zpět a míč zachytit. Šance byly na obou stranách, ke konci zápasu měli hostě převahu, ale nedokázali ji proměnit ve vedoucí branku. Zápas tak skončil v normální hrací době nerozhodně 0:0.

Pokračovalo se prodloužením 2 x 5 minut. Opět se hrálo od brány k bráně, byli jsme velmi aktivní. Luboš Kakáč se pokoušel o ohrožení brány střelou, ale gólman vše v klidu pochytal. Na naší straně se opět několikrát vyznamenal Kubas Haresta, který dneska pochytal, co se dalo. Těsně před koncem prodloužení jsme však inkasovali nechytatelnou střelou bodlem od břevna, tímto tak končíme v letošním ročníku poháru již v prvním kole - 0:1.

Od druhého poločasu se na fotbal dalo i dívat, hodně jsme zlepšili pohyb, chodili jsme do soubojů. Hosté se dostali často do šancí, zde je však vychytal Kubas Haresta. Jako zápas na sehrání to bylo výborné.

Nejlepší hráč v tomto zápase byl zvolen Kubas Haresta, který na brankové čáře doslova čaroval.

Zápas odehráli tito hráči: Hareta Kubas, Földváry Alfréd, Zdena Čada, Lukin Hrazdíra, Pantůček Jirka, Novotný Jiří, Šimeček Mára, Kupka Michal a Kakáč Luboš.