Návštěvy: 716800
On-Line: 23
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

15. 05. 2016 6. kolo IV. ZEAS ligy
SK Kněževes 2006 - SK JKP Olešná
2:1 (0:0)

Další zápas jsme sehráli na krásném hřišti v Kněževsi, byla to přírodní tráva. Na to, že byla půlka května, bylo hodně zima, místy poletovaly i sněhové vločky. Domácí tým byl před zápasem jasným favoritem, jelikož okupoval nejvyšší příčky tabulky naší ligy.

My jsme začali v tempu. Měli jsme několik šancí. Pár střel, střílel David Kučera, Aleš Halva. Jura Novotný byl sám před gólmanem, ale branka z toho nebyla. Měli jsme rychlý protiútok na dva doteky, finální zakončení ale Fero Földváry uklidil mimo bránu. Jura Šamalík se obtočil kolem hráče, vystřelil, ale vynikající gólman vyrazil. Krásná střela Davida Kučery, těsně vedle horního růžku. Jura Novotný zahrával roh, Zbyňa Sedlák vyslal krásnou střelu, domácí gólman opět předvedl svoji extratřídu. Poločas tak skončil 0:0.

Hned v začátku druhé půle jsme se zbytečně vytáhli, soupeř šel ve 4 lidech proti 2, bylo to 1:0. David Kučera krásná střela z dálky. My jsme soupeře tlačili, dostávali jsme do šancí. Měli jsme jasnou převahu. David Kučera házel aut, Jura Šamalík obhodil gólmana, míč šel těsně vedle. Mára Šimeček házel aut, Jura Šamalík vlavou vyrovnal na 1:1. Pak však opět ojedinělý útok domácích, když obraně utekl hráč po lajně a zakončil – 2:1. My jsme tlačili, měli jsme několik jasných šancí, ale vyhořeli jsme na velmi kvalitnímu gólmanovi, který předváděl neuvěřitelné zákroky. Zápas tak skončil smolně 2:1.

V tomto zápase jsme byli jednoznačně lepší, měli jsme proměnit šance a vyhráli bychom 2:15. Místo toho jsme 2krát zaspali a soupeř toho využil Domácí brankář byl ale opravdu vynikající. .

Velmi dobře hrál celý tým, pouze jsme měli smůlu v zakončení.

Šamalík (Šimeček).

Hráči: Dan Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Mára Šimeček, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Aleš Halva, Zbyněk Sedlák, Luboš Kakáč.