Nick:
Návštěvy: 951973
On-Line: 24
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

12. 08. 2017 12. kolo V. ligy
TJ K20 Šošůvka - SK JKP Olešná
0:5 (0:3)

Na první zápas podzimní části V. ligy malé kopané jsme byli natěšeni. Sice mnoho hráčů ještě vybíralo řádnou dovolenou, ale i s těmi, kteří se hlásili k zápasu, to vypadalo na hodně silný tým. Do brány z dovolené přijel Dan Čermák doslova na kole až z Rožnova, ke svému prvnímu zápasu za SK JKP byl nominován i Zbyněk Štěpánek, coby jedna z posil. Do obrany byli přítomni jako vždy spolehliví Fero Földvary a Zdena Čada, doplnil je natrénovaný Míra Chemčuk a atlet Vašek Rech. V útok se postavil Jura Novotný, Aleš Halva s výše uvedeným Zbyňkem Štěpánkem, v záloze čekal na svoji šanci se proběhnout Luboš Kakáč, který se po půlročním marodění na doporučení ošetřujícího lékaře dostavil k přičichnutí si k míči.

Zápas se hrál na prosívce maličkých rozměrů za travnatým fotbalovým hřištěm v Šošůvce. Čekal nás soupeř, který nás v prvním jarním zápase na našem hřišti porazil 2:1. My jsme v zápase začali převahou, hned od začátku jsme několikrát ohrozili bránu soupeře. Za zmínku stojí housle Jirky Novotného, který je nasadil obránci, hned po obejití střílel, ale gólman jeho pokus lapil. Zdena Čada neuvěřitelně vyhlavičkoval míč v souboji na Zbyně Štěpánka, ten šel sám na gólmana a mezi nohama brankáře rozvlnil poprvé síť - 0:1. Na 0:2 zvyšoval Zdena Čada, jenž zužitkoval asistenci Jury Novotného. Měli jsme několik šancí, ale spalovač Jura Novotný prostě nedal. Zdena Čada střílel z větší vzdálenosti skákavý míč, gólman sice pohotově zasáhl, ale míč se před ním odrazil k Aleši Halvovi a ten jej v klidu usměrnil za záda domácího brankáře – 0:3. Míra Chemčuk několikrát předvedl slalom mezi hráči domácího týmu a udělal si z nich vyloženě kuželky. Do poločasu ještě vyslal nádhernou střelu Vašek Rech, ale brankář střelu kryl. Poločas byl 0:3.

Ve druhé půlce jsme měli opět jasnou převahu, soupeř místy jen sledoval náš ťukec, hrál pouze na dlouhé, vysoké nakopávané míče před naši bránu na jednoho útočníka, ale tohle bylo pokryto obránci a brankářem. Dan Čermák v klidu míče letící do brány likvidoval. Fero Földvary od brány provedl přesný kop před bránu soupeře, míč si pokryl Luboš Kakáč, po otočení poslal míč k pravé tyči a bylo to 0:4. Na 0:5 zvyšoval Jura Novotný, ke kterému se míč před bránou odrazil, s ledovým klidem jej uklidil taktéž k pravé tyči. Do konce zápasu jsme měli ještě nespočet šancí, tyto jsme zahazovali jak na běžícím pásu. Hráli jsme v klidu svoji hru, byli jsme jasně lepší. Soupeř se kopal za ušima.

Jako tým jsme odehráli pěkný zápas. Zbyněk Štěpánek předvedl, že bude posilou, ukázal nám techniku, zpracování. Je vhodným hráčem do kombinace.

  Výborně zahrál celý tým, vyčníval ale Míra Chemčuk, velmi suveréně si počínal i Zbyňa Štěpánek.

 Štěpánek (Čada), Čada (Novotný), Halva (Čada), Kakáč (Földvary), Novotný.

Hráči: Dan Čermák – Fero Földvary, Míra Chemčuk, Zdena Čada, Vašek Rech – Jura Novotný, Zbyněk Štěpánek, Aleš Halva a Luboš Kakáč.

17. 09. 2017   kAkIn