Nick:
Návštěvy: 951444
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

02. 04. 2017 1. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - TJ K20 ŠOŠŮVKA
1:2 (1:1)


 Z fotek je patrné, že hřiště na Olešné je již minulost, tým našel nové útočiště v Šebrově. Hřiště je o několik levelů lepší, i když na první pohled bylo zřejmé, že bude nutnost vozit podavače balónů - ideální zábava pro děti, když je nebude bavit pohled na naši hru :).


 Bohužel sezóna začala bez střídání, v takovým parnu jsme proto zvolili méně aktivní hru s více nahrávkami. Soupeř byl hodně důrazný a často hrál dlouhé míče od brány, což také přineslo první gól zápasu, když před Kubasem Harestou po dlouhém nákopu tečoval protihráč - 0:1. Snažili jsme se hrát pořád svoji hru, rozdávat balony na půlce do křídel a hlavně střílet. Akorát muška zlobila a bylo jasné, že zastřelování mimo bránu nebylo jen hřištěm na Olešné :). I tak díky pěkné akci Davida Kučery, hlavně jeho důrazu jsme srovnali na 1:1. Asistence byla připsána Márovi Šimečkovi, který rozehrával rohový kop. Poté jsme začali mít menší převahu, snažili jsme se stále o kombinační hru, soupeř spíše kousal z brejků. Půlka 1:1.


 Ve druhé půli šla naše střelecká forma rapidně dolů, a i když přišlo několik tutovek, netrefili jsme ani bránu. Soupeř tak opět trestal. A jak jinak, než nákopem od brány a přesnou hlavičkou před bránou k tyčce - 1:2. To na klidu zrovna nepřidá. Věřili jsme si na výhru, a to i přesto, že jsme neměli hráče na střídání. Bohužel se hra čím dál víc kouskovala, vzhledem k neustálému chození pro balon desítky metrů mimo hřiště. A na hřišti nám nešlo balón zkrotit. Gól bohužel již nepadl a tak naše premiéra v Šebrově dopadla smolně, minimálně bod by si zasloužila. Vyhrál důraznější a střelecky efektivnější soupeř ze Šošůvky. Snad bude příště lepší účast a přivezeme "domů" první body.

 Kučera (Šimeček).

Hráči: Kubas Haresta, David Kučera, Zdena Čada, Jirka Novotný, Marek Šimeček a Aleš Halva.

03. 04. 2017   Daniel