Návštěvy: 826215
On-Line: 81
Poslední zápas: 13. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - M.K. Louka 9:1 (7:0) Průběžné pořadí:4. místo, skóre 43:33, 19 bodů

07. 04. 2018 1. kolo poháru

"O pohár Senátorky"
Jihomoravan Blansko - SK JKP Olešná
7:4 (3:3)

K prvnímu ostrému zápasu sezóny 2018 jsme nastoupili na umělé trávě na hřišti ASK Blansko, kde má svoje zázemí klub Jihomoravan, který letos bude hrát 5. ligu. Již před zápasem jsme tým skládali dosti těžce. Pohár je pro naše mužstvo soutěží málo oblíbenou, vždy ji bereme jen jako zápas k sehrání. Hlavním úkolem je zápas odehrát, aby nebyla drahá kontumace, ale hlavně se nezranit. Takže pokyn zněl jasně - odehrát, nezranit =O)

Soupeř byl asi více natěšený jak náš tým, první půlka byla z naší strany ještě dobrá, ale i tak jsme hráli bez zájmu. Sice byl poločas 3:3 po brankách Vaška Recha, Aleše Halvy a Jury Novotného, ale výkon byl nic moc, půlka byla vyrovnaná. Poločas skončil 3:3.

Ve druhé půlce byl soupeř lepší, měl větší chuť, šel si pro výhru. Ve druhé půlce přidal náš gól Mára Šimeček. Byla to otevřená hra bez obrany, my jsme hráli pouze tak, abychom zápas odehráli a šetřili se hlavně na další zápasy v lize. Jihomoravan nám tam nasázel další 4 branky a zaslouženě postoupil do druhého kola. Výsledek zápasu je 7:4.

My jsme splnili pokyn, nikdo se nezranil a tak příští neděli v 10:00 hod. můžeme bojovat o ligové body na hřišti Sokola Lhoty Rapotiny, kde bude určitě náš výkon o 100% lepší.

Rech (Šimeček), Halva (Rech), Novotný (Šimeček), Šimeček (Novotný).

Hráči: Haresta Kubas – Földvary Alfred, Kučera David, Jarůšek Hynek, Rech Václav - Novotný Jura, Šimeček Mára a Halva Aleš.