Nick:
Návštěvy: 951445
On-Line: 20
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

15. 9. 2007 17. kolo ligy

SK Jestřebí - Olešná 2:2

V sobotu jsme zajeli k dalšímu mistrovskému zápasu na hřiště do Jestřebí, kde nás čekal hodně špatný terén. Dříve docela dobrá prosívka se změnila v drnité a nerovné, hlavně nám nevyhovující hřiště. Na začátku zápasu jsme nebyli vůbec schopni zpracovat míč tak, abychom ihned po přijmutí mohli přihrát dalšímu hráči.

 Jak plynul čas, tak se naše schopnost ovládat míč zlepšovala. Ale soupeř se s terénem vyrovnal dříve a také se dostal do vedení. My jsme si pomalinku vytvářeli tlak, kdy bylo k vidění i několik pěkných střel a neméně hezčích akcí. Vyrovnání přišlo z kopačky Kakáče, který dostal přihrávku mezi dva obránce od Stloukala, míč si postrčil mezi nimi a střelou nártem trefil volné místo k pravé tyči, kdy se od ní míč odrazil do brankářových zad a vrátil se zpět, kde jsme ho všichni chtěli vidět a to do brány.

 Zápas byl vyrovnaný, hosté hráli hlavně přes jednoho mladého hráče, který nám všem dělal velké problémy. Ovšem nutno dodat, že jsme se dostali do několika vyložených šancí a tyto jsme nebyli schopni proměnit. Soupeř několikrát zahrozil, ale Pavel Kotlán byl vždy na svém místě a podržel nás. Krásný dlouhý pas vyslal Pantůček skoro od vlastní brány až k bráně soupeře, kde si nabíhal Feilhauer, ale obránce Jestřebí tento míč s problémy stačil zachytit. Ve druhé půlce jsme ze začátku na Jestřebí opět vlítli, k vidění byli moc hezké akce, které teda gólem neskončili.

 Asi v půlce druhého poločasu jsme se dostali do vedení, když přesný pas přes obránce na půlce vyslal Kakáč na nabíhajícího Pantůčka a ten ihned z voleje vypálil tvrdou střelu, které skončila za zády gólmana Jestřebí. Tato branka nás dostala malinko na koně a opět jsme vypálili neúspěšně několikrát na jejich bránu. Pak se soupeř vzchopil a zabydlel se v okolí našeho vápně, kde se snažil o vyrovnání, kterého se nakonec dočkali. A to nás ještě několikrát zachránil v brance výborně chytající Pavel Kotlán a když už i on byl krátký, tak nás zachránily před inkasování dobře postavené tyče naší brány. Ještě těsně před koncem jsme se mohli dočkat vítězné branky, kdy Kakáč z naší poloviny centroval milimetrový pas na nabíhajícího Pantůčka, který bránu minul střelou z první opravdu jen o centimetry. Zápas nakonec skončil zaslouženou dělbou bodů. Musím pochválit všechny naše hráče, kteří podali proti dobře hrajícímu soupeři kvalitní výkon.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Feilhauer Michal, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš, Čada Zdeněk a Stloukal Míra.

15. 9. 2007   kAkIn