Návštěvy: 716798
On-Line: 21
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

20. 08. 2017 13. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - SK Jestřebí
2:5 (2:2)

Na zápas s SK Jestřebí se nás sešlo 7 hráčů do pole. Do brány šel chytat Dan. Hosté přijeli ve velmi silné sestavě, která hned před zápasem vzbuzovala respekt. Několik hráčů bylo opravdu kvalitních. Začátek utkání ale patřil nám. Už ve 4. minutě David Kučera ohrozil bránu soupeře, ale jeho střela mířila těsně vedle brány. Za několik minut jsme již vedli, když po rohovém kopu Jury Novotného míč usměrnil do sítě Míra Chemčuk a bylo to 1:0. Jenže hned po rozehrání jsme zaspali jak Šípková Růženka a hostující hráč po našem nedorozumění v obraně, sám tváří v tvář Danovi Čermákovi mohl v klidu zakončit k levé tyči – 1:1. A netrvalo dlouho, hosté opět po naší hrubé chybě skórují, je to 1:2. Zdena Čada se na to nemohl dívat, prošel po levé lajně, zpětnou přihrávkou od brankové čáry do vápna našel Jury Novotného, ten se nemýlil a je to 2:2. Pak jsme vybojovaly zde dvou rohů dvě pěkné šance, ale branky jsme nedosáhli. Soupeř na druhé straně trefuje po rohu tyč. A Zdena Čada ještě na konci poločasu střílí, avšak gólman jeho střelu likviduje. Poločas 2:2.

Ve druhé půlce se pokračovalo ve stejném duchu, jako v půli první. Zápas byl zajímavý, oba týmy hráli fotbal. Dan Čermák likviduje šanci, na druhé straně pálí Mra Chemčuk z otočky, bohužel však vedle. Mára Šimeček střílí na střed brány, gólman v klidu chytá. My jsme měli problémy se zpracováním míče, soupeř byl v tomto jednoznačně lepší, bylo vidět, že se jedná o aktivní hráče velké kopané. Po faulu na Vaška Rech kopeme přímák, ale míč se dostal k protihráči, ten jde sám do protiútoku, Dan Čermák likviduje. Máme další střely, ale všechny míří na střed brány. Na druhé straně jsme během chvíle nepokryli hráče, je to 2:3. Následně naše špatná rozehrávka a je to 2:4. Do konce zápasu soupeř přidal ještě jeden, my jsme se snažili hrát, ale nedařilo se. Vypracujeme si spoustu šancí, které neproměníme. Zápas tak skončil 2:5.

Nehráli jsme špatně, ale neproměňujeme šance. Máme jich na dva zápasy. Soupeř proměnil všechny.

V tento zápas nemůžeme žádného hráče ohodnit hvězdičkou.

Chemčuk (Novotný), Novotný (Čada).

Hráči: Čermák Dan – Kučera David, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Rech Vašek – Kakáč Luboš, Halva Aleš, Novotný Jiří.