Nick:
Návštěvy: 1021626
On-Line: 26
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

08. 04. 2017 2. kolo V. ligy
SK Jestřebí - SK JKP Olešná
1:4 (0:2)

Další zápas jsme odehráli v sobotu v Jestřebí. Nastoupili jsme s jedním na střídání, proto nám vyhovovalo, že domácí nalajnovali hřiště o tři metry užší z každé strany, než obvykle mají. Což bylo dost divné, když sami střídali asi 6 hráčů.

Od začátku jsme měli převahu, a to jak v důrazu v obraně, v kombinaci, tak i ve vytváření si šancí. Přestože jsme si ze hry a chyb soupeře vytvořili spoustu slibných šancí, góly paradoxně padaly pouze z rohů a autů. Vše byl důsledek úzkého hřiště a nedůsledné obrany soupeře. Asi nejhezčí branka byla nechytatelná bomba Davida Kučery z první přímo pod víko. Za zmínku stojí i centr přes celé hřiště v podání Fery Földvaryho, který přelétl i gólmana a skončil v bráně.

My jsme jediný gól dostali po ojedinělé chybě v rozehrávce. Utkání jsme v pohodě kontrolovali, jen nám občas dělal problém jeden hráč, který byl hodně dobrý na balónu, ale jeho akce končily nepřesnou střelou nebo u jeho slabších spoluhráčů po přihrávce.

Celý zápas byl propleten drobnými fauly, které rozhodčí vůbec nepískal. Ale i tak to byl pohodový zápas bez jakéhokoliv hádání či agrese.

 Halva (Novotný), Halva (Novotný), Kučera (Novotný), Földváry.

Hráči: Kubas Haresta, David Kučera, Fero Földvary, Zdena Čada, Jirka Novotný, Marek Šimeček a Aleš Halva.

09. 04. 2017   Zdena