Návštěvy: 726367
On-Line: 56
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

06. 04. 2016 1. kolo IV. ZEAS ligy
SK JKP Olešná - SK Jestřebí

1:7 (1:4)

První zápas nového ročníku IV. Zeas ligy jsme odehráli až ve středu 06. 04. 2016 v 17:30 hod. na domácím hřišti. Původní termín byl na naši žádost přeložen, ve středu jsme se sešli v dobré sestavě. Nastoupily za nás všechny tři nové tváře - Michal Záruba, Aleš Halva, Nicolas Didi.

Hned od začátku nám hra dělala velké problémy. Zpracování míče, nahrávky. Vlastně všechno. Hostující mužstvo bylo od začátku lepší. Soupeř se dostal do vedení 0:1, Jura Novotný vyrovnal na 1:1. To však bylo od našeho mužstva vše. Ještě do poločasu Jestřebí přidalo 3 branky, poločas tak skončil 1:4.

Ve druhé půlce se obraz hry nezměnil. Jestřebí bylo jasně lepší, my jsme nestíhali. Soupeř dával branku za brankou, skóre se rozrostlo až na 1:7.