Nick:
Návštěvy: 954130
On-Line: 23
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

1. 5. 2010 3. kolo IV. ligy
SK Jestřebí - SK JKP Olešná
1:3 (0:1)

V sobotní podvečer jsme zajeli do blízkého Jestřebí na jejich pěkně upravené hřiště, které bylo lehce podmáčené nočním deštěm. Tým SK Jestřebí dosti omladil, mužstvo bylo úplně jiné, než když jsme s ním hráli před dvěma lety. Na hráčích domácího týmu bylo znát, že jsou to fotbalisté. Od začátku utkání jsme hráli aktivně, Kakáč nahrál Feilhauerovi do zakončení, ten si před brankářem počínal jako zkušený profík - 0:1. Následovaly další akce, pokoušeli jsme se o střelbu z větší vzdálenosti. Často střely směřovaly mimo bránu, pokud šla střela na bránu, poradil si s ní gólman domácího týmu. Místy jsme ovšem měli hluchá místa, kdy nás domácí přehrávali, v těchto okamžicích nás podržel Milan Musil. Poločas skončil výsledkem 0:1.

Vstup do druhé půlky nebyl pro nás nic moc, soupeř nás zatlačil. My jsme se opakovaně z jejich tlaku vymanili, ohrozili jsme několikrát bránu, ale branku jsme nevsítili. Soupeř byl v zakončení velmi nebezpečný, několikrát zahrozil, Milan Musil měl plně ruce práce. my jsme se jakoby nemohli dostat do tempa, v útoku nám chyběla přesnost ve finálních přihrávkách. Domácí zahrozili, nakonec se jim po obléhání našeho vápna podařilo vyrovnat. My jsme se dál snažili hrát naši hru, měli jsme hodně šancí, které jsme nebyli schopni zakončit do sítě. Po pravé straně přesel Kakáč až k brankové čáře, odkud poslal střílený centr před bránu, kde obránci přikrytý Feilhauer pohotově nasměroval míč do brány - 1:2. O chvilinku později měl Michal Feilhauer míč vlevo na naší polovině, tento odcentroval za posledního hráče soupeře, kde si naběhl Kakáč. Míč si posunul dopředu, gólman Ještřebí vyběhl proti němu, kterého přeloboval a upravil tak konečný výsledek na 1:3.

Výkon v tomto zápase byl rozhodně lepší, než to naše mizerium s Dynamem Čížovky. Soupeř to byl podobný, hráči to byli techničtí, běhaví, dělali nám problémy, několikrát nás zatlačili před naše vápno. My jsme se snažili dál hrát svoji hru, což se nám vyplatilo. Naše hra ještě není taková, jak bychom si představovali, ale doufáme, že časem bude patrné zlepšení.

 Feilhauer (Kakáč), Feilhauer (Kakáč), Kakáč (Feilhauer)

  Jako nejlepší hráč byl zvolen Milan Musil, který nás podržel..

Zápas odehráli tito hráči: Musil Milan, Hrazdíra Lukin, Mikač David, Feilhauer Michal, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.

3. 5. 2010   kAkIn