Nick:
Návštěvy: 1021553
On-Line: 22
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

27. 5. 2007 6. kolo ligy
SK JKP Olešná - SK Jestřebí 6:2

Další zápas jsme odehráli na našem hřišti za krásného slunečného počasí s SK Jestřebí. Ihned od začátku jsme se snažili soupeře zatlačit a vypracovat si šance.

 Pak však přišla chyba obrany, kdy si nepohlídali útočníka a ten mohl krásně a v klidu skórovat do odkryté brány.

 My jsme pokračovali ve stejné hře a za chvíli jsme se dočkali vyrovnání, když po přihrávce Pantůčka překonal gólmana ukázkovým bodlem Novotný. Neuběhlo snad ani pět minut a celá akce se zopakovala. Pantůček přiťukl Novotnému a ten opět bodlem vystřelil, míč těsně před brankářem skočil a my jsme se ujali vedení 2:1. Z naší strany se objevili náznaky šance, vyložená byla, když se před brankářem ocitl David Ševčík, ale brankář jeho střelu kryl.

 Do druhého poločasu jsme vkročili s tím, že se pokusíme co nejdříve rozhodnout zápas dvěma góly aby byl klid. Opak byl však pravdou. Opět naše obrana zaváhala a bylo vyrovnáno. Zkoušeli jsme štěstí ze střední vzdálenosti, kdy jsme pálili jak u Verdunu, ale všechno brankář bez větší námahy pokryl. Po chvíli vzal otěže do svých rukou Kakáč L. a po krásném uvolnění z pravé strany, kdy se dostal až před brankáře vstřelil nádhernou branku přímo do protějšího rožku. Asi tak o dvě minuty později nádhernou střelou z voleje překvapil hostujícího brankáře Mikač D. a zvýšil na 4:2. A již se hrálo pouze na jednu bránu. Naše to nebyla. Těsně po vystřídání, když za Kakáče nastoupil na hřiště Stloukal, převzal krásnou nahrávku od Feilhauera na vápně a sám před gólmanem nezaváhal. Utkání se proměnilo v exhibici a šestou branku těsně před koncem vstřelil po učebnicové přihrávce Novotného Jirka Pantůček. Utkání skončilo výsledkem 6:2 a je na místě pochválit celé mužstvo z převedené hry. Nebyl zde nikdo, komu by se nedařilo.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Opletal Aleš, Feilhauer Michal, Novotný Jiří, Stloukal Míra, Ševčík David, Svoboda Vlastimil, Mikač David, Földvary Alfréd, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří a Kakáč Luboš.

27. 5. 2007   kAkIn