Nick:
Návštěvy: 1073127
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

14. 10. 2018 21. kolo IV. PÍRO DSO ligy
SK JKP Olešná - FK Jabloňany
8:1 (1:1)

V posledním domácím zápase IV. PÍRO DSO Ligy v sezóně 2018 jsme přivítali na hřišti v Šebrově tým FK Jabloňany. Vzhledem k postavení v tabulce byl soupeř jednoznačně favoritem utkání.

Netrvalo dlouho a my jsme se dostali do vedení, když Jura Novotný vybojoval míč do šance pro Zbyně Štěpánka, který rozvlnil síť - 1:0. Hráči Jabloňan několikrát ohrozili naši bránu, ale Kubas Haresta předvedl skvělé zákroky. Tuto sezónu předvádí velmi dobré výkony. Akce, která začala u Fera Földvaryho staršího, pokračovala přes Jury Novotného, ten křižnou přihrávkou hledal Fera Földvaryho mladšího před bránou, ten se ale k zakončení nedostal. Na druhé straně se ocitl sám před Kubasem Harestou hráč Jabloňan, Kubas Haresta opět potvrdil svoji kvalitu super zákrokem. Bylo vidět, že oba týmy měly velký problém s terénem, míč na něm skákal, bylo těžké dát přesnou přihrávku po zemi. My jsme se s tím vypořádali lépe. Mára Šimeček hodil aut, Míra Chemčuk hlavičkou netrefil zařízení. Hosté rozehráli roh, kapitán hostujícího týmu udělal ve vápně půlkrok k uvolnění, z našich nikdo nereagoval, míč tak končí v naší síti - 1:1. David Kučera hledal Zbyně Štěpánka, od něj však končí míč mimo. Zdena Čada vybojoval míč, který chtěl odehrát gólman pryč, na chvilku branka soupeře zela prázdnotou, Zdena Čada se pokusil tohoto využít, ale míč mu skočil na holeň, takže bránu netrefil. Mára Šimeček vyslal nečekanou ránu, která mu úplně nesedla, gólman s ní měl velké problémy, ale nohou vyrazil. A opět Mára Šimeček, tentokrát se opřel do míče, gólman reflexivně vyrazil. Následně se Mára Šimeček ocitnul v roli nahrávače, když vyslala Fera Földvaryho mladšího do zakončení, ten vyprodukoval nádhernou střelu, ale gólman Jabloňan skvělým zákrokem vyrazil. Ještě před koncem poločasu se ocitl tváří v tvář gólmanovi Jabloňan Zbyňa Štěpánek, ale míč střílí vedle brány. Poločas tak skončil 1:1.

Druhý poločas pro nás začal velmi dobře. Jura Novotný vybojoval míč, našel Zbyně Štěpánka, ten do prázdné brány potvrdil pověst střelce a posílá nás opět do vedení - 2:1. Za pár okamžiků zvyšujeme na 3:1, pěkná akce po ose Mára Šimeček, Zbyňa Štěpánek a Míra Chemčuk, posledně jmenovaný trefuje do sítě. Zdena Čada našel Jury Novotného, ten proměňuje a již je to 4:1. Hostující tým úplně odpadl. Tyto rychlé góly hráče Jabloňan položili. Na hřišti už je jen jeden tým. My jsme při chuti, Jura Novotný střílí nad. David Kučera poslal do zakončení Máry Šimečka, ten si s šancí poradil jako ostřílený šutér a zvyšuje již na 5:1. Mára Šimeček znovu prověřil po přihrávce Zbyňě Štěpánka gólmana hostujícího týmu, tentokrát však byl úspěšnější hráč hostů. Mára Šimeček rychle rozehrál aut, na hod si naběhl David Kučera a hlavou mířil přesně - 6:1. Márovi Šimečkovi se tato role zalíbila, proto připravil další gólovou šanci pro mladýho Fery Földvaryho, který z dost těžkého úhlu z pravé strany trefil přesně, a vedeme již 7:1. K poslednímu slovu se přihlásil Zbyňa Štěpánek, nabídkou do Fery Földvaryho mladšího nepohrdl, a završil v tomto utkání svůj hattrick - 8:1. Rozhodčí Luboš Kakáč naposled foukl do píšťalky a potvrdil tak naše vysoké vítězství.

V dnešním zápase nám o nic nešlo, sestoupit nemůžeme, chtěli jsme získat 3 domácí body, což se podařilo. V první půlce jsme nedali spoustu šancí, ještě jsme mohli i inkasovat, to nás podržel Kubas Haresta svými zákroky. Druhá půlka už byla v naší režii, soupeř odpadl, takže nebylo co řešit.

 Štěpánek Zbyňa (Novotný Jura), Zbyňa Štěpánek (Novotný Jura), Chemčuk Míra (Štěpánek Zbyňa), Novotný Jura (Čada Zdena), Šimeček Mára (Kučera David), Kučera David (Šimeček Mára), Földvary Alfréd mladší (Šimeček Mára), Štěpánek Zbyňa (Földvary Alfréd mladší).

Hráči:Haresta Kubas - Čada Zdeněk, Földvary Fero starší, Kučera David, Šimeček Mára, Chemčuk Míra - Földvary Fero mladší, Novotný Jura, Štěpánek Zbyňa.

Rozhodčí:Kakáč Luboš

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn