Nick:
Návštěvy: 952762
On-Line: 12
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

24. 10. 2015 22. kolo IV. ligy
FK Jabloňany - SK JKP Olešná

2:2 (1:0)

Poslední zápas nás čekal na hřišti v Jabloňanech. Ani jednou týmu už o nic nešlo, na postupové místo jsme se dostat nemohli. Byl to poslední zápas v sezóně, chtěli jsme jej v klidu dohrát, získat body. V pátek před zápasem jsme měli závěrečnou, proto nás bylo pouze 5+1 bez střídání. Soupeř měl na střídání 3 borce.

Hráči domácích hráli velmi důrazně. Domácí se dostali do tlaku, opakovaně vystřelili na bránu, Kubas Haresta chytil ranu za ranou, až pak jeden z domácích prostřelil vše – 1:0. Pak jsme měli přečíslení 3 na 1, Jura Novotný v závěru akce přestřelil. Další šance měl Jura Novotný i David Kučera. Domácí výborně bránili. Fero Földváry střílel přímáky, ale moc mu to nešlo. Několik i pokazil akci, málem z toho byl gól. David Kučera zahrál velmi nebezpečně. Poločas skončil 1:0.

Do druhé půlky jsme vstoupili pěknou akcí od všech hráčů, Zbyňa Sedlák na Jury Novotného, ten dorážel, ale vedle. Jura Novotný se pak krásně obtočil, přihrál Davidovi Kučerovi, ten výstavní střelou po zemi vyrovnával na 1:1. Na druhé straně zabránil brance Fero Földvary. Nedali jsme jasnou šanci, soupeř potvrdil „nedáš, dostaneš“, přeběhli hřiště, bylo to 2:1. Jura Novotný střela, ale brankář se stihl zvednout. Fero Földváry pěně nahrál Jurovi Novotnému, tomu se konečně podařilo zamířit přesně a dal na 2:2. Do konce zápasu jsme už remízový stav udrželi a sezónu tak zakončili neprohrou 2:2.

  Nejlepším hráčem byl zvolen David Kučera.

 Kučera (Novotný), Novotný (Földváry).

Hráči: Kubas Haresta, David Kučera, Fero Földvary, Mára Šimeček, Jirka Novotný, Zbyňa Sedlák.

05. 03. 2016   kAkIn