Návštěvy: 726254
On-Line: 44
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

04. 05. 2013 4. kolo V. ligy
SK Horní Poříčí – SK JKP Olešná
6:2 (4:0)

V sobotu 6. května jsme zajeli v těžce poskládané sestavě do Horního Poříčí na zelený pažit. Den před zápasem pršelo, dal se očekávat velmi těžký terén. Když jsme dorazili na stadión, začalo opět pršet. Domácí přichystali velmi úzké, ale dlouhé hřiště. Lajny nebyl ani vidět.

Na začátku šel Jirka Novotný sám na gólmana, nedal. My jsme se snažili hrát, soupeř vyčkával na jejich půlce. Nedařilo se nám zpracování míče. Domácí hráči vhazovali aut, útočník z první trefil do naší sítě a poslal tak domácí do vedení – 1:0. My jsme pak vytvořili další chyby, pro domácí tak nebylo problém během několika minut zvýšit vedení na 4:0. My jsme se sice snažili, ale domácí hráli chytře. Čekali na jejich půlce, po naší ztrátě míče vyrazili ihned do brejku, zde musel několikrát zachraňovat od pohromy Kubas Haresta. Po špatném prvním poločase byl stav 4:0.

Ve druhé půlce jsme se poučili, snažili jsme se roztahovat hru na celé hřiště a vylákat tak soupeře na naši půlku. Fotbalově jsme byli lepší, ale soupeř se již do útoku nehnal. My jsme hráli, měli jsme několik šancí, brankář soupeře výborně vychytal. Luboš Kakáč mířil z otočky do levého růžku brány, gólman vytáhl. Jirka Pantůček házel aut, Fero Földvary hlavou snižuje na 1:4. Pak jsme viděli super akci, Jirka Novotný potáhl míč, nahrál Ferovi Földvarymu, ten mu narážečkou vrátil do běhu, Jirka Novotný obešel několik hráčů a celou akci zakončil krásným gólem - 2:4. Už to vypadalo, že jsme se dostali zpět do hry, ale Michal Kupka nepřesně rozehrál, míč se dostal k hráči soupeře, který nádhernou ranou pod břevno nedal Kubasovi Harestovi šanci a tím zápas skončil - 2:5.

My jsme se sice snažili, dostali jsme domácí pod velký tlak, míč šel z nohy na nohu, ale skórovat se nám nepodařilo. Fero Földvary vyslal nádhernou střelu z přímého kopu do růžku brány, ale zasahoval opět domácí brankář. My jsme pak udělali další chybu v rozehrávce, soupeř zvýšil na 2:6. Pak opět ukázal umění Kubas Haresta, když zasahoval proti hráči soupeře a zachránil nás od ještě větší ostudy. Zápas tak skončil 6:2.

Zaspali jsme první poločas. Přišli jsme na hřiště s nezájmem, vůbec jsme nebyli vyhecovaní, bylo vidět, že se nám nechce hrát. Soupeř využil každé naše zaváhání. Ve druhé půlce byl na hřišti úplně jiný tým. Výsledek je pro nás krutý, soupeř nebyl až tak kvalitní, my jsme mu vlastně 3 body darovali výkonem v první půli. V zápase se nám zranil Lukin Hrazdíra, natrhl si stehenní sval.

Földvary (Pantůček), Novotný (Földvary)

Nejlepší hráč v našem týmu – Kubas Haresta, zlikvidoval ještě dalších mnoho šancí soupeře. Velmi dobře zahrál ve druhé půli Jirka Novotný, ten neustále bojoval o každý míč.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Lukin Hrazdíra, Fero Földvary, Jirka Pantůček, Jirka Novotný, Zdena Čada, Michal Kupka a Luboš Kakáč.