Nick:
Návštěvy: 1073148
On-Line: 17
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

8. 9. 2012 20. kolo V. ligy
SK Horní Poříčí - SK JKP Olešná
1:3 (1:0)

K dalšímu zápasu jsme jeli na zelený pažit daleko do obce Horní Poříčí. Bylo nás sice osm, ale chyběl Kubas Haresta do gólu. Jelikož se nikdo nechtěl obětovat za tým=0), šel do brány Luboš Kakáč. On stejně poslední dobou v poli moc neběhal, takže by to nemuselo být poznat.

Od počátečního hvizdu jsme měli jasnou převahu. Bez nějakého studu jsme útočili, valil se jeden útok za druhým. Hned z počátku utkání měl Jirka Pantůček několik pěkných střel na bránu. Soupeř se taktéž pokusil ohrozit svatyni Luboše Kakáče, ale s lehkými nestřelami si v klidu poradil. Mára Šimeček předvedl akci alá Messi, když prošel přes několik hráčů s míčem na noze jako v reklamě na T-Mobile, pěkně mu to lepilo. Obešel i gólmana, ale to lepidlo bylo přece jen dost silný, takže mu nakonec míč sjel v nedravou chvíli a skončil těsně vedle brány. Na druhé straně se soupeř dostal na dostřel brány, pěknou křižnou střelou překonal Luboše kakáče v bráně, bylo to 1:0 pro domácí. My jsme ovšem vůbec nepolevili, o to víc jsme se tlačili do zakončení. Bylo z naší strany několik pěkných střel, ale chyběla tomu přesnost. Jirka Pantůček zkusil z 15 metrů překvapit gólmana, jeho tvrdá a přesná rána z první orazítkovala levou tyč. Během 1. poločasu jsme na branku soupeře vyslali asi osm až deset střel, buď jsme trefili brankáře, nebo šel míč vedle. Poločas tak skončil 1:0 pro soupeře.

V poločase byl Luboš Kakáč přemlouván, ať jde hrát do pole, že prý bez něj nedáme žádnou branku. On tým povzbudil:-), že mu věří, že se nám podaří vstřelit góly a odvézt si tři body. Do druhé půlky jsme vlétli jako uragán, měli jsme neustále míč na noze, měli jsme velkou převahu. Opět jsme táhli jeden útok za druhým na bránu soupeře, ale gólman domácích bravurními zákroky přiváděl naše hráče k zoufalství. My jsme se zlomit nenechali. Vyrovnání jsme se dočkali po akci Míry Chemčuka, který přihrál Jirkovi Pantůčkovi a ten se nemýlil - 1:1. Netrvalo dlouho, když jsme se dostali do vedení, v roli nahrávače opět Míra Stloukal, střílel Míra Chemčuk - 1:2. Na hřišti již bylo pouze jedno mužstvo. Neustále jsme útočili. Předváděli jsme opravdu skvělou hru. Několik podařených akcí předvedli i domácí, ale ty skončily na naší vynikající obraně. Jirka Pantůček házel aut, Fero Földvary míč zasunul do brány – 1:3. Několik dalších šancí jsme ještě zahodili. Domácí brankář předváděl skvělé zákroky. Do konce zápasu jsme již další branku neviděli, takže si po výhře 3:1 odvážíme z horké půdy Horního Poříčí tři body.

Soupeř nehrál špatně, snažil se hrát fotbal, což nám vyhovuje. My jsme výborně bránili, předvedli jsme spoustu pěkných akcí jako za mladých let. Stále nás trápí zakončení, v dnešním zápase jsme mohli vstřelit asi 30 branek. Od nás to byl výborný výkon všech hráčů, i přes nepoměňování šancí jsme hráli v pohodě a trpělivě.

 Pantůček (Chemčuk), Chemčuk (Stloukal), Földvary (Pantůček).

  v dnešním zápase si zaslouží ocenění všichni hráči, nejlepší byl Mára Šimeček.

Zápas odehráli tito hráči: Luboš Kakáč, Lukin Hrazdíra, Míra Chemčuk, Mára Šimeček, Fero Földvary, Jirka Novotný, Jirka Pantůček, Míra Stloukal.

17. 9. 2012   kAkIn