Návštěvy: 726238
On-Line: 28
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

08. 09. 2013 15. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - SK Horní Poříčí
1:1 (0:0)

V dalším zápase na naše hřiště přijel tým z Horního Poříčí. My jsme jich chtěli oplatit porážku z jarní části. Několik hráčů soupeře nepřijelo, nás bylo dost. Náš tým v tomto zápase představil novou posilu, bývalého hráče Paradoxu – Davida Kučery. Tento měl vyztužit zadní řady.

Zápas začal divně z naší strany, fotbal byl velmi nezáživný. Horní Poříčí hrálo tužku, my jsme se přizpůsobili. V první půlce se nic nestalo, my jsme sice měli menší převahu, ale za první dějství jsme snad ani nevystřelili na bránu. Poločas skončil 0:0.

Druhá půle již byla o něco lepší. Obě mužstva začala hrát. Jirka Novotný měl šanci, následně mohli jít do vedení hosté. Po akci Zdeny Čady zakončoval Michal Kupka, ale nedal. Míra Stloukal byl sám před bránou, pokoušel se trefit z první, ale míč šel mimo. Jura Novotný rozehrál na Michala Kupky, ten zavěsil a bylo to 1:0. Pak střílel Míra Stloukal na bránu. Jirka Novotný se dostal do jasné šance, sám před brankářem, trefil pouze gólmana. Luboš Kakáč prošel po levé straně, střílel na zadní tyč, prudká střela trefila k tyči nabíhajícího Michala Feilhauera, míč se od něj odrazil zpět, ale obránce se již vrátil. Na druhé straně hosté zahrozili, trefili pouze tyč. Na půlce jsme udělali chybu, hráč soupeř si míč připravil a střelou z pravé strany vymetl levý kout naší brány – 1:1. Vzápětí rozhodčí ukončil zápas. Rozešli jsme se smírně 1:1.

Toto byl asi náš nejhorší zápas. Hráči Horního Poříčí nehráli ale vůbec nic, my jsme se přizpůsobili jejich hře. I přesto jsme měli spoustu šancí, ale nedali jsme.

Nejlepší hráč v našem týmu – Nejlepší hráč byl David Kučera, chodil do každého míče, nebál se.

Branky: Kupka (Novotný)

Hráli: Kubas Haresta, Michal Feilhauer, David Kučera, Luboš Kakáč, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Jura Novotný, Michal Kupka, Míra Stloukal.