Nick:
Návštěvy: 951966
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

11.09.2019 19. kolo III. VM-Izolace ligy
FK Holešín/Kuničky - SK JKP Olešná
3:1 (2:1)

Na středeční večer jsme si domluvili předehrávku 19. kola na umělce v Holešíně, kde nás přivítal tým FK Holešín/Kuničky. Nás bylo do pole jen 7, tedy 2 na střídání, domácích bylo "neurekom", asi si spletli velkou kopanou. Když jsme si ze srandy psali, že nás v Holešíně čeká peklo, netušili jsme, že to bude ještě horší.

Od začátku to vypadalo na velmi nervózní a hádavý zápas. Ale ne z naší strany.My jsme si přijeli zahrát, domácí tým byl vyhecovaný, tomu odpovídala i sestava. Řízení utkání se ujal rozhodčí Petr Zemánek, no, rozhodčí. Hned na pohled to byl ňouma, kterého snad vyhrabali někde v Brně na Húskové v PLce. Jinak to není možný. Ten snad ani neuměl fouknout do píšťalky, ale kartu průkaz rozhodčího měl, jeho číslo bylo RMK 497. Od začátku nechával volný průběh. Tedy přesněji řečeno volný průběh domácím, takže když faulovali, to se nepískalo. Když byl kontakt o míč s naším obráncem, někteří hráči domácích neustále brečeli a ovlivňovali rozhodčího brekem, aby pískal faul. Což nakonec tak i učinil.Bylo to hotové divadlo, hlavně, že jsou to chlapci fotbalisté. Neymar by z nich měl radost   Na začátku jsme byli hodně aktivní, Zbyňa Štěpánek prošel, zakončovali jsme nadvakrát - Jura Novotný ani Míra Chemčuk netrefili. Na druhé straně se nedomluvili Zdena Čada a David Kučera, míč prošel k domácímu útočníku, který sám před Víťou Štěpánkem nedal. Soupeř pak vystřelil těžké 2 střely, Víťa Štěpánek v bráně musel zasahovat. Domácí jsou lepším týmem. Rozehrávají přímák a je to -  1:0. Mára Šimeček poslal míč dopředu, odražený míč si převzal Luboš Kakáč, po kličce doprava střílí z velké dálky, míč končí v síti u pravé tyče -  1:1. Šance se střídají na obou stranách, ale jak je uváděno výše, každý souboj je domácími hráči hlasitě označen jako faul. Po pravdě domácí hráli stejně jak my, někteří byli ještě důraznější až na hranici únosnosti. Domácí hráč, bratr našich Štěpánků využil své velké postavy a přešel přes dva hráče, jeho následná střela skončila v síti -  ?2:1. Zrovna on byl zbytečně hodně vyhecovaný a od začátku si vynucoval odpískání faulu při každém souboji. Bylo to až legrační, když v jednom souboji padal dřív, než u něj byl náš hráč         Musíme uznat, že v prvním poločase byli domácí o malinko lepším týmem, poločas skončil 2:1.

Druhá půlka začala a domácí svůj herecký výkon ještě zlepšili. Bohužel rozhodčí zůstal na stejné kvalitě, možná se ještě zhoršil. Domácí simulovali, vynucovali si na rozhodčím odpískání faulů. Pokud byl faul proti nám, strašně se divili, že byl odpískán, nebo když nebyl odpískán, že se zlobíme. Luboš Kakáč prošel po pravé straně a střela šla vedle brány. Zbyňa Štěpánek z první hlavou míří mimo. Zanedlouho opět Zbyňa Štěpánek bodlem krásně trefil, domácí gólman se vyznamenal. Následně byl Zbyňa Štěpánek faulován ve vápně, píšťalka rozhodčího však zůstala němá  Šli jsme do útoku, domácí hráč zahrál na hranici pokutového území rukou, když si evidentně míč postrčil a odehrál mimo, rozhodčí opět nic. A tak to pokračovalo, dál. Rozhodčí pískal už jen evidentní fauly na nás, nebo když si domácí řekli. Opravdu to byla fraška a toto vidělo i těch 6 diváků naproti. Ke konci domácí zahrávali ještě přímý kop, domácí hráč kolem zdi trefil krásně horní růžek a bylo vymalováno  3:1. My jsme tlačili, ale bohužel, šance jsem nedali, nebo přišla nenápadná pomoc domácího rozhodčího. Zápas jsme prohráli 3:1.

Domácí mají zajisté velmi kvalitní tým, ale právě proto bylo dnešní představení z jejich strany opravdu velmi trapné a ta jejich výhra je určitě musí strašně těšit. Dvě neodpískané penalty, spoustu faulů otočených. Za několik let nejhorší tým a rozhodčí.

  Musíme pochválit všechny hráče, bojovalo se, ale ta pachuť z výkonu rozhodčího tam zůstane.

  Nejhorší byl domácí rozhodčí Petr Zemánek, RMK 497. Vůbec si nezaslouží mít průkaz rozhodčího.

 Luboš Kakáč (Mára Šimeček).

Hráči:

 Štěpánek Víťa


 Kučera David

 Chemčuk Míra

 Čada Zdeněk

 Šimeček Mára


 Novotný Jura

 Štěpánek Zbyňa

 Kakáč Luboš

 Zemánek Petr


11. 09. 2019   kAkIn