Návštěvy: 829864
On-Line: 24
Poslední zápas: 14. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - FPO Blansko 4:3 (1:3) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 47:36, 22 bodů

Neděle 05.05.2019 6. kolo III. VM-IZOLACE LIGY
SK JKP Olešná - FK Holešín/Kuničky
3:2 (2:0)

V dalším zápase nás v neděli od 10:00 hod. čekala náročná šichta na domácím hřišti s týmem Holešína/Kuniček. Ještě v týdnu před zápasem to vypadalo, že se budou v zápase střídat celé 2 pětky. Nakonec jsme měli jen 1 hráče na střídání. Píšťalku si musel do ruky vzít Jura Novotný.

Zápas to byl velmi těžký, vyrovnaný. Měli jsme štěstí. Holešín hrál, my jsme dobře bránili. Do vedení jsme se dostali zásluhou Míry Chemčuka, který po dobré kombinaci uklízel svojí slabší pravou nohou k levé tyči míč od Zbyně Štěpánka - 1:0 . Na 2:0 zvyšoval Zdena Čada po asistenci Zbyně Štěpánka. První poločas byl vyrovnaný, oba týmy se prali s terénem. Poločas 2:0 .

Ve druhé půlce na nás vlítli, neustále si nás na těsno obsazovali, snažili se o kombinaci. My jsme nakopávali a čekali na smrtící brejky. Soupeř hrál velmi dobře, ale my o to líp bránili. Holešín hrál velmi tvrdě, i přesto, že jsme si řekli, že nechceme divočinu. Soupeř šel nekompromisně za gólem, často za hranicí fair play. Fera Földvaryho borec z týmu Holešín/Kuničky dvakrát vyloženě přejel s úmyslem zranit. To se jim nakonec podařilo. Hosté trefili asi 5 krát tyč. My jsme šťastně skórovali. Vítězný gól dal Zbyňa Štěpánek po nahrávce Zdeny čady - 3:2 .

Zápas skončil naší výhrou 3:2. V zápase se zranil Fero Földvary, vypadá to, že se nejméně do konce jarní části budeme muset bez něj obejít. Má zraněné koleno. Tři body jsou ale doma.

Míra Chemčuk (Zbyňa Štěpánek), Zdena Čada (Zbyňa Štěpánek), Zbyňa Štěpánek (Zdena Čada).

Hráči:Štěpánek Víťa - Fero Földvary, David Kučera, Zdena Čada, Míra Chemčuk - Marek Šimeček, Zbyňa Štěpánek. Rozhodčí: Jura Novotný.