Nick:
Návštěvy: 952793
On-Line: 13
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

29. 4. 2007 2. kolo ligy
SK JKP Olešná - Hasiči M.R.-S.L. 0:1

Druhé kolo jsme opět odehráli na domácím hřišti, kdy se proti nám postavil zcela neznámý tým Hasičů.

 

 Kdo byl na zápase před týdnem, všimnul si jeho velkou podobnost s dnešním zápasem. Byli jsme aktivnější, ve středu hřiště jsme měli převahu, ale zakončení bylo velmi špatné. Několikrát byl ve vyložené šanci Pantůček, ale nedokázal skórovat. Pak opět udělal školáckou chybu Roman Jurik, kdy na polovině hřiště jako poslední bránící hráč podběhl míč a soupeřův útočník šel sám na Pavla Kotlána, nezaváhal a vstřelil branku. Od té chvíle jsme se pokusili vybrat to nejsilnější a momentálně ve formě hrající a zaveleli jsme k obratu. Převzali jsme naprosto iniciativu na hřišti, zatlačili soupeře k bráně, ale bohužel se nám vyrovnat nepodařilo. Ke konci se nám ještě zranil výborně hrající Pavel Kotlán, takže do brány musel asi na 15 minut David Mikač, který se snažil podporovat útočné snažení. Bohužel jsme branku nevstřelili a podruhé doma prohráli o jednu jedinou branku 0:1. V tomto zápase byl asi nejlepší Pavel Kotlán a zápas se opět nepovedl Romanovi Jurikovi.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kotlán Pavel, Hrazdíra Lukin, Čada Zdena, Kopecký Ivoš, Mikač David, Novotný Jura, Jurik Roman, Földvary Alfred, Pantůček Jiří, Klimeš Dan a FeilhauerMichal.

29. 4. 2007   kAkIn