Návštěvy: 846454
On-Line: 22
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ

22. 6. 2008 10. kolo 3. ligy
Olešná - Hasiči M.R. - S. L.
2:5 (1:3)

Do dalšího zápasu 3. Ligy jsme vlítli a ihned v 1. min. jsme po hezké akci měli šanci u dua Pantůček, Mikač. David Mikač se snažil vystřelit, rána mu až tak nesedla.

Ani ne za dvě minuty soupeř krásnou střelou dostal hosty do vedení. Po nastřelené ruce Ivoša, kdy soupeř dostal výhodu, vzniklo proti nám přečíslení a soupeř celou akci zakončil brankou na 0:2. Za minutu poté soupeř rozehrál nahrávku přímo do běhu, kdy náš obránce souboj vypustil, útočník si míč pohlídal a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího hráče, který v klidu kolenem zvýšil již na 0:3. Po obdržené třetí brance jsme začali více běhat, Honza posunul Zdeny, ten si přiťukl s Davidem, který mu míč vrátil a Zdena v klidu zakončil - 1:3. Takovým výsledkem skončil i poločas. Na začátku druhé půle jsme se snažili soupeře zatlačit, často jsme hráli místo po zemi vrchem a přišli jsme tak o mnoho míčů. Krásnou střelu z voleje vytáhl ze svého repertoáru Zdena Čada,

skákavou střelu však gólman hostí zastavil. Dobrá se zdála spolupráce Pantůčka s Honzem Mokrým, který se po několika týdnech konečně ukázal na zápase. Mokrý krásně připravil míč na střelu levou nohou Pantůčkovi, ta šla těsně vedle. Zanedlouho se dostal do šance David Mikač, tvrdou střelou trefil brankáře do obličeje. Pak Honza Mokrý posunul míč do lajny na Davida, který parádně našel uprostřed Zdeny Čady a ten neméně parádní střelou překonal dnes již podruhé gólmana - 2:3. Teď jsme čekali nápor od našich hráčů, který měl vyústit k vyrovnání, lež opak byl pravdou. Pavel Kotlán vysoký míč místo chycení do koše vyboxoval před sebe, soupeř posunul do boku a krásnou tvrdou střelou do proti pohybu brankáře zvýšil na 2:4. Za několik vteřin nás soupeř po naší chybě opět přečíslil a zvýšil na 2:5. To už nevydržel Pavel Kotlán a odstoupil ze hry, místo něj šel chytat David Mikač.

Pěknou akci předvedl Zdena, který po uvolnění vyslal šikovnou střelu, se kterou měl brankář velké problémy. Do šancí už jsme se do konce zápasu nedostali, prohráli jsme 2:5.

Dobrý zápas odehráli Čada Zdeněk, Honza Mokrý a David Mikač.

Čada (Mikač), Čada (Mikač)

Zápas odehráli tito: Kotlán Pavel, Mikač David, Kopecký Ivo, Mokrý Honza, Stloukal Míra, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jirka a Földvary Alfréd.