Nick:
Návštěvy: 1021603
On-Line: 29
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

1. 9. 2007 13. kolo ligy Hasiči M.R. - S.L. - SK JKP Olešná 3:4

Jak je psáno v předchozím článku, tuto sobotu jsme měli odehrát dvě utkání. S Hasiči bylo to druhé dnešní utkání. Zde nás čekalo travnaté hřiště plné hrbolků a hrbolů. Do utkání jsem vstoupili aktivně a po přihrávce Kakáče se trefil Feilhauer. Docela se dařilo Kakáčovi, který se posunul místo Novotného do obrany a procházel obranou domácích jako nůž máslem. Dařili se nám přihrávky na jeden dotek a z jedné takové akce padl gól. To když Novotnému, který hrál v útoku velmi dobře, nahrál také dobře hrající Čada. Zdeněk Čada byl hodně při chuti a vyslal do sóla Míry Stloukala, který si touto šancí hravě poradil, když si krásně blafákem položil gólmana a při jeho oběhnutí míč střelil do brány. Po vstřelení branky jsme jakoby přestali hrát a domácí se dostali do tlaku. Tento tlak vyústil v druhou branku soupeře a už to začalo být hodně nervózní. Ale naštěstí po střele brankáři soupeře míč vypadl z ruky, Pantůček nekompromisně přihrál Čadovi a pro něj byla lahůdka míč dopravit do brány a tak pojistit naše vedení. Už to vypadalo, že zápas dohrajeme v klidu, ale soupeř se do nás opět zakousl a podařilo se mu snížit na rozdíl jednoho gólu, kde měl asistenci Pantůček, který nepochopitelně nahrál malou domů, která byla opravdu tak malá, že ji krásně dostihl útočník soupeře a Pavel Kotlán v naší brance neměl sebemenší šanci gólu zabánit. Soupeř nás uzamkl okolo našeho vápna, chvíli to vypadalo jako na zápase házené, ale my jsme silné mužstvo, takže se nám podařilo s vypětím sil dotáhnout zápas do vítězného konce. Zde bych pochválil Pavla Kotlána, který pochytal opět spoustu střel a dobře hráli i Novotný, Pantůček a Čada, ikdyž bych mohl vyjmenovat celý tým.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Feilhauer Michal, Klimeš Dan, Novotný Jiří, Földváry Alfréd, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš, Roman Jurik, Čada Zdeněk a Stloukal Míra.

1. 9. 2007   kAkIn