Nick:
Návštěvy: 951946
On-Line: 10
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

24. 03. 2019 1. kolo III. VM-IZOLACE ligy
FPO Blansko - SK JKP Olešná
2:4 (0:2)

K prvnímu kolu III. ligy jsme nastoupili dnešní ráno na umělku v Blansku proti FPO Blansko. Soupeř nám není neznámý, proto byl jasný papírový favorit. My jsme den před zápasem přišli o třetího gólmana, který se zranil na zápase velkého fotbalu. Kubas Haresta i Staňa Slaměník jsou zraněni. Do brány se postavil David Kučera.

Hned na začátku měl krásnou šanci Zbyňa Štěpánek, který nemastnou neslanou střelou zadělal na problémy domácímu brankáři, ale ten to vyřešil. Za okamžik Fero Földvary junior hlavou již brankáře překonal, ale míč skončil na tyči, odražený míč domácí brankář již jistil. Hrálo se hodně ve středu hřiště, domácí měli více míč na svých turfech. Ale do šancí jsme se dostávali my. Zdena Vach hodil rychle aut, Zbyňa Štěpánek z první umístil do sítě - 0:1. Domácí spíše ohrožovali naši bránu střelami z větší vzdálenosti, David Kučera výborně vychytal. Další úder domácímu týmu zasadil Jura Novotný, když mu přihrával Zdena Vach. Předtím Zdena Vach střílel, gólman vyrazil, odražený míč Zdena Vach poslal na nabíhajícího Jury Novotného - 0:2. Domácí jsme aktivní obranou nepustili do vážnější šance, pokud se již dostali na dostřel, podržel nás David Kučera. FPO hrálo s vysunutým gólmanem, který míče rozehrával skoro na půlce. My jsme si ale poctivě obsazovali hráče. poločas tak skončil 0:2.

Ve druhé půlce jsme začali trošku vlažněji, ale i tak jsme se dostali do šancí. Zbyňa Štěpánek střílel těsně vedle zadní tyče, Jura Novotný po autovém vhazování z první vypálil, gólman reflexivně vytáhl. Na druhé straně se zaskvěl David Kučera, když parádními zákroky držel čisté konto. Dočkali jsme se dalšího gólu, když Zbyňa Štěpánek nádhernou nahrávkou přes šíři hřiště našel Zdeny Čady, ten trefil přesně - 0:3. My jsme chvíli přestali hrát, domácí nás zatlačili, ale jejich snaha končila daleko před vápnem. Ale i tak při našem nedůrazu u lajny snižovali na 1:3 střelou na zadní tyč. O chvíli později opět po naší chybě prostřeli Davida Kučery mezi nohy a bylo to 2:3. My jsme opět měli několik šancí zvýšit vedení, netrefili jsme prázdnou bránu, na druhé straně domácí tlačili na vyrovnání. Opět futsalovým systémem hráli powerplay, domácí gólman výborně suploval stopera. Pouze díky našemu napadání poté udělal chybu a Jura Novotný výborně přečetl hru, zablokoval nahrávku a míč nasměroval do brány - 2:4. Výborný rozhodčí tímto gólem zároveň ukončil i utkání. Bereme výhru 2:4.

  V tomto utkání jsme hráli výborně takticky. Využili jsme chyb domácího týmu. Sice mělo FPO více míč na svým kopačkách, ale do šancí jsme je více méně nepouštěli. Výborně zahrál celý tým.

 Štěpánek Zbyňa (Vach Zdeněk), Novotný Jiří (Vach Zdeněk), Čada Zdeněk (Štěpánek Zbyňa), Novotný Jiří.

Hráči: Kučera David -Vach Zdeněk, Földvary Alfréd,Čada Zdeněk, Šimeček Marek, Kakáč Luboš - Štěpánek Zbyňa, Novotný Jura a Földvary Alfréd mladší.

01. 04. 2019   kAkIn