Nick:
Návštěvy: 951761
On-Line: 13
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

07. 05. 2016 5. kolo IV. ZEAS ligy
SK JKP Olešná – FPO Blansko
1:3 (1:1)

Na domácím hřišti jsme přivítali tradičního soupeře z týmu FPO Blansko. Opět jsme zvolili variantu nominace osmi hráčů do pole, v bráně zůstal Dan Čermák. Naše hřiště je ve špatném stavu, drnité, nerovné.

V tomto zápase je jasným favoritem tým FPO Blansko, nám se v začátku soutěže vůbec nedaří, pouze minulý zápas jsme konečné získali první 3 body. David Kučera házel aut, Luboš Kakáč zpracoval míč pro Aleše Halvu, ten hned střelou k tyči dostává náš tým do vedení – 1:0. Následně střílel David Kučera, ale vedle. Přečíslení ze strany FPO a je vyrovnáno 1:1. Fero Földváry centruje, Aleš Halva hlavou těsně vedle. Pak si Fero Földváry potáhl míč za půlku, krásná střela, ale gólman vrazil. Špatný stav hřiště dělá větší problém týmu FPO, my máme mírnou převahu, soupeře do zakončení až na pár výjimek, nepouštíme.

Ve druhé půlce prošel David Kučera po lajně, dal před bránu, Luboš Kakáč z první, gólman zázračně nohou vyrazil. Pak jsme měli několik střel, ale obránci zablokovali. Fero Földváry se dostal do protiútoku, nic však z toho nebylo. Jura Novotný házel aut, David Kučera hlavou těsně vedle. Mára Šimeček posunul odražený míč, Jura Novotný protáhl k tyči a je to 2:1. Těsně před koncem ještě střílel Míra Chemčuk, Luboš Kakáč míč šikovně před gólmanem tečoval, je to 3:1. Zápas tak skončil 3:1.

Opět jsme předvedli kvalitní výkon, ikdyž na našem hřišti se předvádět zázračný fotbal nedá. Soupeř se stavu hrací plochy nepřizpůsobil, nechával vpředu samotného Ivoše Dobiáška, ten s naší obranou bojoval sám.

  Pochválit musím celý tým za kvalitní týmový výkon.

 Halva (Kakáč), Novotný (Šimeček), Kakáč (Chemál).

Hráči: Dan Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Michal Záruba, Jirka Novotný, Míra Chemčuk, Vašek Rech, Aleš Halva, Luboš Kakáč.

14. 09. 2016   kAkIn