Nick:
Návštěvy: 952593
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

27. 9. 2015 17. kolo IV. ligy
FPO Blansko - SK JKP Olešná

2:4 (1:1)

Na umělku v Blansku na Písečné jsme dorazili v nedělní ráno, abychom sehráli utkání s tradičním soupeřem FPO Blansko. Nás se na tento zápas sešlo nebývale hodně, náš tým dokonce posílil staronový hráč Jura Jindra. V tomto utkání je ovšem velkým favoritem domácí tým, který bojuje o možné postupové třetí místo.

Do utkání jsme vstoupili dobře, hrajeme vyrovnanou partii, více se cpeme k bráně domácího týmu. Když se domácím nedaří v zakončení, Mára Šimeček mu pomohl a vstřelil úvodní gól zápasu, akorát do naší brány. Netrvalo dlouho a bylo to již 2:0. Dan Čermák vyhodil míč na Jury Jindry, ten zavěsil – 2:1. Domácí ale využili našeho nepohlídání si hráče, a zvýšili na 3:1. Tak skončil i poločas.

Do druhé půlky jsme chtěli skóre otočit. Ale zastavil nás faul Davida Kučery na domácího útočník, rozhodčí odpískal penaltu. Exekutor kopu se nemýlil a bylo to 4:1. My jsme se snažili hrát, soupeř využíval našeho vytažení, z brejků hrozil. Zase jsme se dostali do zakončení, míč však získali domácí, rychlý protiútok a je to 5:1. Jura Novotný u levé lajny zkoušel svoji kličku, obránci nasadil housle, dokonce se dostal ještě k zakončení a je to 5:2. Domácí ale do konce zápasu ještě stačili zvýšit vedení na 6:2, my jsme se už nezmohli na snížení, zápas tak skončil výhrou FPO Blansko v poměru 6:2.

  Nejlepším hráčem byl zvolen Jura Jindra, který ač hrál svoje první utkání po několika letech, předvedl velmi dobrý výkon.

 Jindra (Čermák), Novotný.

Hráči: Daniel Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Zdena Čada, Jirka Novotný, Jura Jindra, Luboš Kakáč, Mára Šimeček, Dominik Říčánek, Zbyňa Sedlák.

05. 03. 2016   kAkIn