Návštěvy: 726314
On-Line: 8
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

16. 5. 2015 7. kolo IV. ligy
   SK JKP Olešná - FPO Blansko

1:1 (1:1)

V dalším utkání zavítal na naše nerovné hřiště tým FPO Blansko. Dohodli jsme se, že zápas sehrajeme již ve 13:30 hod., abychom se pak přemístili do Obecního domu na hokej naší repre, popili pivečko, a oslavili tak 45. narozeniny Fera Földvaryho.

FPO bylo v zápase jasným favoritem, čekali jsme těžký zápas. Od začátku to byla opravdu kopaná, oba mančafty hráli nepřesně, největším soupeřem nám bylo drnité hřiště. Oba týmy měli problém se zpracováním, na pohled to nebyl hezký zápas. Hosté byli nahecovaní, snažili se provokovat, neustále si na něco stěžovali, nelíbil se jim výkon rozhodčího.

Po naší nedůslednosti se dostali hosté do vedení 0:1. Vedení jim však dlouho nevydrželo, po vhození autu si míč hostující hráč srazil do vlastní brány – 1:1. Jedinou střelou mezi tyče brány FPO, kde chytá Milan Musil, byla nádherná střela Vaška Recha po jeho uvolnění, ale střela skončila na tyči. Takto skončil i poločas.

Druhá půlka byla na chlup stejná, akorát bez gólů. Oba týmy se sice snažili něco vytvořit, ale nedařilo se. Hostující tým se dostal několikrát do pěkných šancí, ale buď zachraňovali obránci, nebo Daniel Čermák v bráně, ten tak musel několikrát vytáhnout dobrý zákrok. Na druhé straně jsme měli po přiťuknutí Jurem Šamalíkem velkou šanci, když šel sám na Milana Musila Dominik Říčánek, ale jeho zakončení šlo mimo tyče. My jsme tak za druhý poločas na Milana Musila vystřelili asi pouze dvakrát. Jelikož již gól nepadl, skončilo nepěkné utkání dělbou bodů – 1:1.

V tomto zápase nemůže zvolit nejlepšího hráče, protože to byla od všech tragédie=O)

Vlatní FPO.

Hráči: Čermák Daniel, Kakáč Luboš, Hrazdíra Lukin, Földvary Alfréd, Chemčuk Míra, Rech Vašek, Šimeček Mára, Šamalík Jura, Říčánek Dominik, Haresta Víťa.