Nick:
Návštěvy: 951475
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

13.10.2019 23. kolo III. VM-Izolace ligy
FK Jabloňany - SK JKP Olešná
6:7 (3:2)

V neděli jsme přijeli do Jabloňan na úžasný hřiště, což jim fakt závidíme. A určitě nejsme sami. Domácí žádali přeložení na neděli, nám to nevadilo, protože pro nás je ráno v neděli lepší jak odpoledne v sobotu. Sice nás moc nebylo, ale tak přijeli jsme si zahrát. Travička byla mokrá, asi ranní rosa. No, bylo jí docela hodně.

Soupeř se na nás vytasil s jedním hráčem do pole na střídání, ale měli tam mlaďocha, který hraje za starší dorost Sigmy Olomouc neboli U19. Panečku, tak ten nás pěkně povodil. Od začátku byl ústřední postavou domácích. Jako odstavit ho od míče, to byl velký problém a neřešitelný. Byl hubený a vysoký, s míčem si opravdu rozuměl. I tak jsme se dostali do vedení my. Jura Novotný kopal roh, Luboš Kakáč z první střílel, gólman vyrazil, Luboš Kakáč odražený míč znovu střílel. Obránce jej zablokoval, pak teda znovu Luboš Kakáč poslal míč na pravou stranu vápna a Zdena Čada si už s tímto poradil, kolenem dopravil míč za záda gólmana -  0:1. Netrvalo dlouho a je vyrovnáno. Domácí se usadili v našem vápně, my jsme nedokázali odkopnout pryč a je to  1:1. Domácí zahrávají roh, střela z první, my jsme nedokázali vůbec zareagovat a je to -  2:1. Zbyňa Štěpánek rozehrál na Vaška Recha, ten nádherně našel před bránou volného Jury Novotného a je vyrovnáno -  2:2. Jenže znovu jsme nedokázali míč odkopnout od naší brány, domácí toho využili a znovu se dostávají do vedení -  3:2. A to ještě Víťa Štěpánek v bráně musel čarovat. Vašek Rech střílí, vedle. Poločas tak končí 3:2.

O přestávce jsme si řekli, že musíme více běhat a dávat lepší nahrávky. Jura Novotný rozehrál roh, Luboš Kakáč z první prostřeluje se štěstím gólmana -  3:3. Domácí se stále tlačí do útoku, několik těžkých střel musel Víťa Štěpánek likvidovat. Mlaďoch ze Sigmy prošel až do vápna a zakončil k tyči -  4:3. Vašek Rech dával do běhu Luboši Kakáčovi, ten se podíval a k levé tyči zakončil -  4:4. A znovu stejná dvojka, Vašek Rech rozehrál na Luboše Kakáč, ten šel po pravé straně do vápna, rozhodl se ještě vrátil na Vaška Recha na levou stranu a ten míč uklidil do sítě -  4:5. Dostáváme se do vedení. Konečně. A jak v zápase s S.t.B., Víťa Štěpánek dlouhý výkop od brány, jeho brácha Zbyňa Štěpánek míč hlavou usměrňuje do sítě -  4:6. Domácí ale neskládají zbraně, stále se snaží cpát do útoku, Víťa Štěpánek čaruje. Avšak i tak přichází snížení -  5:6. Stále je ještě dost času do konce, musíme bojovat. Domácí jsou urputní. Mlaďoch ze Sigmy stále táhne útoky sám. Je velmi nebezpečný. Už stříháme metr do konce utkání, je to drama, když v tom domácí vyrovnávají -  6:6. To je, jako by se nám zhroutil svět. Do konce zbývají opravdu vteřiny, Zbyňa Štěpánek zahrává aut, míč prudce hází do vápna, tam se odráží od jednoho z domácích do sítě a je to - 6:7. Rozhodčí naposledy píská do píšťalky a my se radujeme ze šťastných 3 bodů. Zápas končí naší výhrou 6:7.

Hosté byli velmi kvalitním týmem, měli hodně šancí, tady nás podržel Víťa Štěpánek. FK Jabloňany v tomto zápase táhl Jan Fiala, který hraje za Sigmu, opravdu šikovný kluk. Ještě kdyby tam tak měl někoho dalšího, tak by to byla jednoznačná záležitost. Opravdu nechápeme, jak takový tým může být poslední.

  Nejlepší byl opět Víťa Štěpánek, co všechno zázračně pochytal. Pochválit musíme také Vaška Recha, který toho hodně odběhal, i bodově přesvědčil. Celý tým ale ukázal bojovnost a nadšení, díky němuž zvítězil.

  Zdena Čada (Luboš Kakáč), Jura Novotný (Vašek Rech), Luboš Kakáč (Jura Novotný), Luboš Kakáč (Vašek Rech), Vašek Rech (Luboš Kakáč), Zbyňa Štěpánek (Víťa Štěpánek), Zbyňa Štěpánek.

Hráči:

 Štěpánek Víťa


 Čada Zdeněk

 Földvary Fero starší

 Šimeček Mára (C)

 Rech Vašek


 Novotný Jura

 Štěpánek Zbyňa

 Kakáč Luboš

 Valoušek Zdeněk.


16.10.2019   kAkIn