Návštěvy: 716217
On-Line: 38
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

5. 9. 2015 15. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - MK Sokol Drnovice "A"

9:2 (7:0)

K dalšímu utkání k nám přijel soupeř z Drnovic. Už před zápasem jsme byli informováni, že jich přijede málo. Nakonec dorazili pouze 4 hráči. Na soupisku však napsali ještě další, u těch se věřilo, že by mohli dorazit pomoci. Také tak zápas vypadal. U nás šel do brány David Kučera.

My jsme hráli tak, abychom se někteří ani nezpotili. Sice jsme měli jak početní, tak herní převahu, ale bylo by zajímavé porovnání, kdyby soupeř hrál plném počtu. Soupeř nehrál vůbec odevzdaně, bojoval, běhal. My jsme se hodně brzo dostali do vedení, když Jura Novotný se snažil přihrát před bránu Luboši Kakáčovi, míč však trefil obránce, od něj šel míč do tyče, pak do gólmana a do sítě – 1:0. Jirkovi Novotnému přihrával jako poslední Jura Šamalík. Druhou branku vstřelil Luboš Kakáč, kterého před bránou našel krásně Fero Földváry – 2:0. Pak si úlohu nahrávače zopakoval Fero Földváry, akorát zakončujícím byl Jura Novotný – 3:0. A zase fero Földváry, tentokrát vybídl dlouhým autem Dominika Říčánka, který už míč dopravil do sítě – 4:0. Ferovi Földvárymu už nahrávky nestačily, tak se do míče opřel, rána jako z kanónu se zastavila až v síti – 5:0. A Ferův koncert pokračuje. Sám si vybojoval míč, ten pak dopravil do sítě – 6:0. A ještě jednou Fero Földváry, tentokrát zakončuje do poloprázdné brány – 7:0. Poločas skončil 7:0.

Ve druhé půli bylo vidět až moc, jak jsme přestali hrát. Hosté docílili branky, když z přímého kopu po faulu na útočníka, hráč střílel vlevo kolem postavené zdi – 7:1. A další upozornění pro nás, hosté střílí další branku – 7:2. Luboš Kakáč střílí nemastnou, neslanou střelu k levé tyči, míč prošel do sítě – 8:2. Ve druhé půli šel z brány do pole David Kučera, už ho nebavilo se dívat na naše chodící hráče. Jeho kvalitní výkon si korunoval tvrdou, nekompromisní střelou, to když si míč vybojoval – 9:2. Takto zápas i skončil.

Celkově byla hra ovlivněna malým počtem hráčů soupeře, proto byl náš výkon velmi slabý. Kdyby se podařilo hostům sejít v plném počtu, zápas by vypadal úplně jinak, měli bychom určitě více práce.

Nejlepším hráčem byl zvolen Fero Földváry, jeho dnešní zápasová statistika 3+3.

Novotný (Šamalík), Kakáč (Földváry), Novotný (Földváry), Říčánek (Földváry), Földváry 3, Kakáč, Kučera.

Hráči: David Kučera, Fero Földvary, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Dominik Říčánek, Mára Šimeček, Dominik Říčánek, Luboš Kakáč, Zbyňa Sedlák.