Nick:
Návštěvy: 954108
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

24. 9. 2011 18. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - Orel Drnovice 5:1 (3:1)

K dalšímu zápasu k nám přijel soupeř z Drnovic. Věděli jsme, že nás čeká velmi dobrý soupeř, který to předvedl již v jarní části na hřišti v Drnovicích. V tomto zápase jsme se museli obejít bez Zdeny Čady, který s Alčou trávil zaslouženou dovolenou na Havaii:-))), Míra Chemčuk opět nemohl, ale po delších zdravotních potížích to šel zkusit Luboš Kakáč.

Od prvního okamžiku jsme na soupeře vlítli. V sestavě jsme udělali změny, v obraně nastoupil Jirka Pantůček, posledního hrál Alfréd Földvary. Řekli jsme si, že každý musí podat maximální výkon, protože potřebujeme body k záchraně. A opravdu jsme všichni předváděli hodně dobrý fotbal, s agresivním pojetím. Velkým překvapením byl výkon Jirky Pantůčka, protože ten opravdu hrál svůj nejlepší zápas během několika posledních let. Okamžitě jsme se snažili o zakončení. Netrvalo však dlouho a vedli jsme 1:0, to když střílel Fero Földvary, brankář míč pouze ztlumil, dorážející Jirka Novotný byl na svém místě a rozvlnil poprvé síť. Jak je to skoro ve všech našich zápasech, akce střídala akci:-) Bylo několik pěkných střel za sebou, střílel Jirka Pantůček, Fero Földvary, Ivoš Cupák, Jirka Pantůček a opět Fero Földvary, další branku se nám zatím vstřelit nepodařilo. Hráči Drnovic byli naší aktivitou asi zaskočeni, sami se dostali asi pouze dvakrát do zakončení. Další pěkná akce, Jirka Novotný posouvá po lajně na Ivoše Cupáka, ten nachází nikým nekrytého Ondry Švédy před bránou,Ondra pohotově zpracoval míč, ihned střílí, míč se odrazil od levé tyče a vedeme 2:0. Pak Jirka Pantůček posouvá na rozběhlého Ondry, který pěkně našel samotného Ivoše Cupáka, ale ten se dostal už moc z úhlu, jeho střela mířila do boční sítě. Následně se předvedl Kuba Haresta v naší bráně, dvakrát likvidoval šanci soupeře a úspěšně. Jirka Pantůček z autu našel Jirky Novotného, ten z otočky krásně přehodil brankáře, bohužel trefil jen břevno. Hned z protiútoku dostáváme na 2:1, když se z autu míč dostal k nejlepšímu hráči z Drnovic, který se před bránou uvolnil, z otočky trefil ranou přesně. My jsme odpověděli úžasnou akcí po ose Michal Feilhauer - Ivo Cupák - Jirka Pantůček, kterému před prázdnou bránou nabíhal osamocený Luboš Kakáč, Jirka však špatně míč zpracoval, tímto oblafnul gólmana a z levé strany střílí na poslední chvíli branku - 3:1. Tak skončil i poločas.

Druhou půlku načaly dvě šance, které zakončoval Jirka Novotný a Michal Feilhauer. Na druhé straně Kuba Haresta chytá jedovatou střelu po zemi na zadní tyč. My jsme měli další dvě šance, ale branku jsme nevstřelili. Soupeř měl tři šance, dvě z toho vychytal perfektně a s jistotou chytající Kuba Haresta. Fero Földvary rozehrál přímý kop, odražený míč si zpracoval Luboš Kakáč, otočil se kolem soupeře a technicky bodlem:-) zakončil do pravého rohu brány - 4:1. Luboš Kakáč rozjel další akci, kdy sklepl na pravou stranu Michalovi Feilhauerovi, který ihned z první střílí, odražený míč jde mimo bránu, kde se však objevil Jirka Novotný, od něj se míč točeně odráží do brány překvapeného brankáře - 5:1. Do konce zápasu již branka nepadla a tak jsme získali velmi cenné vítězství.

Utkání bylo od začátku do konce velmi kvalitní, hrálo se od jedné brány ke druhé, v rychlém tempu. My jsme ze sebe vydali maximum, je tedy vidět, že když chceme hrát, takže to umíme a dokážeme předvádět skvělý fotbal. Dařilo se nám i v zakončení.

  Dnes nemůžeme zvolit žádného hráče jako nejlepšího, protože celý tým hrál vskutku výborně. Velký podíl na tom měl Jirka Pantůček, který v tomto zápase předvedl na sebe dlouho nevídaný kvalitní výkon.

  Novotný (Földvary), Švéda (Cupák), Pantůček (Cupák), Kakáč (Földvary), Novotný (Feilhauer)

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Kakáč Luboš, Cupák Ivo, Pantůček Jiří, Földvary Alfréd, Švéda Ondra, Feilhauer Michal, Novotný Jiří.

30. 9. 2011   INDY