Návštěvy: 726275
On-Line: 65
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

21. 5. 2011 7. kolo IV. ligy
Orel Drnovice - SK JKP Olešná 2:1 (1:0)

K dalšímu zápasu jsme jeli v sobotní odpoledne na hřiště Orla do Drnovic. Nás se nakonec sešlo osm, měli jsme tedy dva hráče na střídání. Soupeř se dostavil v plném počtu, vypadalo to, jako by se měla hrát velká kopaná:-)) Soupeř od začátku předváděl kvalitní hru, bylo vidět, že jsou to většinou hráči z velké kopané nebo borci, kteří to s míčem umí. Od prvního okamžiku byli Drnovičtí lepším mužstvem. Snažili se kombinovat, dostávali se snadno k vápnu, tam jejich snaha často končila. Překvapil nás povrch hřiště, protože po stranách byla drnitá suchá tráva, uprostřed tvrdý písek, prostě hřiště, jaké si mnozí z nás pamatují, když jsme s Drnovicemi sváděli boje v minulosti. Luboš Kakáč přišel s Mírem Stloukalem přímo ze zápasu Staroblanska, což bylo ostatně na jejich hře poznat. Luboš Kakáč se nemohl dostat do tempa a pohyb mu dělal velké problémy, byl pomalý. Kdežto Mírovi Stloukalovi se dařilo zpracování i přihrávky. První půlku jsme odolávali tlaku domácích, nejvíce útočníkům dělal problém Lukin Hrazdíra, který odehrál velmi solidní zápas, vyhrával všechny souboje, asi dvakrát zachytil míč, když už byla Kuba Haresta překonán a míč směřoval do brány. Velmi aktivní byl Míra Chemčuk, kterému pomáhal Ivo Cupák, Ondra Švéda s Danem Klimešem dobře vypomáhali jak v útoku tak v obraně. Nakonec se domácím podařilo vstřelit branku, kdy po rozehrávce rohového kopu Luboš Kakáč nestačil i přes upozornění Míry Chemčuka přistoupit k volnému hráči, který s přehledem uklidil míč do sítě. Museli jsme uznat, že si domácí vedoucí branku za předvádějící hru zasloužili, hodně příležitostí zachránil Kuba Haresta. Poločas skončil tedy 1:0.

Do druhé půlky jsme vstoupili aktivněji, jako úplně jiný mančaft. Byli jsme aktivnější, ale i přesto se domácí dostávali do zakončení. Několikrát zasahoval Kuba Haresta. Při jedné pěkné akci domácích hráčů už už mířil míč do levého horního růžku, když se tam znenadání objevil Lukin Hrazdíra a pohotově míč odhlavičkoval ven. Domácí nás dostali pod krátký tlak, ze kterého nakonec vyplynula druhá branka, když míč nešťastně tečoval do brány Lukin Hrazdíra. My jsme se ovšem nevzdali, domácí jsme tentokrát dostali pod tlak my, kde nejvíce aktivní byl Míra Chemčuk, který toho s míčem na noze naběhal opravdu mnoho. Při jedné akci se Míra Chemčuk dostal po levé straně k bráně domácích, kde nádherně našel vpravo nabíhajícího Ondry Švédy, který neméně krásnou střelou snížil na rozdíl jednoho gólu. Od té doby jsme zvýšili tempo, soupeř nevěděl, kde mu hlava stojí, během asi deseti minut jsme několikrát ohrozili bránu domácích, bohužel vstřelit branku se nám nepodařilo. Pak se hra ze strany domácích uklidnila, i přes náš menší tlak se Orel dostával k zakončení, ale Kuba Haresta byl vždy na místě. Nakonec zápas skončil naší prohrou 2:1, ale za hru hlavně ve druhém poločase se nemusíme stydět.

První půlka byla špatná, jen díky výborných zásahům Kuby Haresty nebo zákrokům Lukina Hrazdíry to bylo na konci poločasu jen 1:0. Ve druhé půlce jsme si vyměnili role, po snížení na 2:1 jsme byli jasně lepší, jen díky naší nemohoucnosti jsme se nedokázali gólově prosadit. Velmi dobře zahrál celý tým, pouze Luboš Kakáč nepředvedl vůbec nic. Musíme podotknout, že domácí rozhodčí odpískal velmi dobré utkání.

Nejlepším hráčem musíme zvolit Lukina Hrazdíry, který měl opět svůj den a byl všude. Výborně zachytal Kuba Haresta, dobře hrál i Míra Chemčuk, kterého doplňoval Ivo Cupák. V útoku předvedli dobrý výkon i Dan Klimeš, Ondra Švéda, který dal svou první branku v dresu SK JKP, Míra Stloukal předváděl zajímavé kousky.

Švéda (Chemčuk)

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Hrazdíra Lukin, Kakáč Luboš, Chemčuk Míra, Cupák Ivo, Klimeš Dan, Švéda Ondra a Stloukal Míra.