Nick:
Návštěvy: 869733
On-Line: 18
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ   

03. 10. 2015 19. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - ALUPO Dolní Lhota

4:1 (2:0)

Další domácí zápas se málem nehrál. Vedoucí družstva Dolní Lhoty dopředu avizoval, že neví, zda poskládá tým. Nakonec druhý tým naší ligy dorazil v počtu 4+1 a rozhodl se zápas odehrát i přes početní nevýhodu.

I přesto, že soupeř přijel pouze v pěti hráčích, byla znát kvalita týmu. My jsme ovšem dokonce dávali i branky. Na 1:0 proměnil Míra Chemčuk přihrávku Máry Šimečka. Další branku přidal David Kučera po nahrávce Míry Chemčuka. Tak skončil i poločas.

Druhá půlka vypadala podobně, soupeř statečně vzdoroval, místy byl i lepším týmem. Třetí branku přidal Jura Šamalík po nahrávce Davida Kučery. Čtvrtou branku pak vstřelil Mára Šimeček, kterému nahrával Jura Novotný. Soupeř v zápase naprázdno nevyšel, vstřelil jednu branku, zápas tak skončil 4:1.

  Nejlepším hráčem byl zvolen David Kučera, který i přes početní převahu vůči soupeři makal na plno.

 Chemčuk (Šimeček), Kučera (Chemčuk), Šamalík (Kučera), Šimeček (Novotný).

Hráči: Daniel Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Mára Šimeček, Jura Šamalík, Lukáš Hrazdíra, Míra Chemčuk.

05. 03. 2016   kAkIn