Nick:
Návštěvy: 951731
On-Line: 7
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

24. 5. 2015 8. kolo IV. ligy
FC ALUPO Dolní Lhota - SK JKP Olešná

6:2 (1:2)

K dalšímu utkání jsme se dostavili v početném stavu na prosívku do Spešova, kde má v jarních zápasech domovský stánek tým z Dolní Lhoty. Tento tým jde jasně za postupem, jeho výsledky tomu i tak odpovídají. V tomto zápase je i jasným favoritem. My jsme se na soupeře dobře připravili, chtěli jsme hrát zodpovědně vzadu, bránit natěsno, vyrážet do brejků.

Toto se nám dařilo, i přesto, že soupeř si šance vytvářel, nedokázal se dostat do zakončení, když se našla nějaká střela na bránu, s touto si poradil Kubas Haresta. Na druhé straně házel Zdena Čada aut, míč mířil na Petra Kvasnovského, od jeho hlavy se míč zatřepetal v síti – 0:1. Další naše akce vysoký míč, Mára Šimeček zády k bráně hlavou přeloboval gólmana, ale i bránu. Pak se opřel do míče Zdena Čada, krásná střela, ale v síti neskončila. Na druhé straně jsme špatně vystřídali, domácí toho využili, naštěstí míč skončil na tyči. Petr Kvasnovský přihrál Vaškovi Rechovi, ten se s tím nemazlil, z levé strany vystřelil, míč letěl do vzdálenějšího horního rohu brány – 0:2. Domáčí se snažili o vytváření šancí, do několika se dostali, ale buď je zradila špatná muška, nebo šance vychytal Kubas Haresta. V poslední minutě fauloval Luboš Kakáč zbytečně těsně před vápnem, domácí si míč rozehráli, Zdena Kubica ve vápně prokličkoval přes tři naše bránicí hráče a snížil na 1:2. Tak skončil i poločas.

Ve druhé půlce domácí ještě malinko přidali, vytvářeli si šance, ale my jsme stále dobře bránili a vyráželi do protiútoků. Z ničeho nic ale domácí hráč vyslal vysoký míč, který letěl našim vápnem asi „půl hodiny“, Kubas Haresta si pro něj nešel, objevil se tam nekrytý hráč Dolní Lhoty a s poklidem vyrovnal. My jsme se snažili více hrát dopředu, to se nám dařilo, ale ze ztracených míčů byly nebezpečné protiútoky. Domácí se ale nemohli trefit. Za okamžik to bylo 3:2, ztráta míče na půlce, rychlý brejk, my jsme nepokryli hráče. Pak jsme ze stejných chyb dostali ještě zbytečně další 3 branky, dobrý pocit z do té doby předvedené hry, byl pryč. Zápas skončil 6:2.

My jsme domácí zaskočili, nevěděli, co mají hrát. Poctivě a důsledně jsme bránili. Když se dostali do zakončení, několikrát nás podržel Kubas Haresta, několikrát ale trestuhodně zahodili. Dnes byli hratelní, měli jsme je porazit. Po zbytečném vyrovnávajícím gólu jsme zbytečně hru otevřeli.

  Nejlepší hráč byl Zdena Čada.

 Kvasnovský (Čada), Rech (Kvasnovský)

Hráči: Haresta Jakub, Kakáč Luboš, Földvary Alfréd, Rech Vašek, Čada Zdeněk, Kučera David, Korčák Michal, Šimeček Mára, Haresta Víťa, Novotný Jiří, Petr Kvasnovský.

28. 05. 2015   kAkIn