Nick:
Návštěvy: 952785
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

14. 8. 2011 12. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - FC Dolní Lhota 1:2 (1:1)

V neděli 14. srpna 2011 nám začala podzimní část sezóny 2011. Na naše hřiště zavítal tým FC Dolní Lhota. Od tohoto týmu jsme dostali v prvním měření sil čtyři branky, proto jsme jim to chtěli v domácím zápase vrátit. Začátek zápasu byl pro nás příslibem dobrého utkání. My jsme měli mírnou převahu, snažili jsme se i o zakončení, ale vždy nám chybělo malinko štěstí, aby jsme rozvlnili síť v brance hostů. Většinou se hrálo uprostřed hřiště, my jsme měli asi více ze hry. Pak jsme však z ničeho nic obdrželi branku, kdy se míč snažil na půlku hostí vyvézt Jirka Svoboda, těsně za půlkou uklouzl, míč se dostal ke Zdenkovi Kubicovi, ten míč přímo po odrazu ze země nádherně trefil, míč zapadl přímo do pravého horního rohu naší brány, kdy se Kuba Haresta marně natahoval. My jsme ale hráli dále svoji hru. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, to Zdena Čada od půlky nahrával nabíhajícímu Jirkovi Pantůčkovi přímo před bránu, míč před gólmanem skočil a skončil u levé tyče v bráně hostů - 1:1. Jirka Pantůček nahrál Mírovi Stloukalovi, ten střílí k tyči, bohužel brankář chytil. Následně střílí Luboš Kakáč, ale míč těsně míjí branku. Další pěkná akce, duo Zdena Čada - Míra Stloukal, střela opět těsně vedle. Poločas skončil 1:1.

Ve druhé půlce jsme pokračovali v naší hře. Měli jsme převahu. Soupeř nás několikrát přečíslil rychlou akcí, na konci stál vždy Kuba Haresta nebo soupeř mířil vedle. Akce, kdy Jirka Pantůček dával na Fery Földvaryho, ten posunul patičkou na Zdeny Čady, Zdena vystřelil, gólman chytil. Pak Zdenovi Čadovi nahrával Míra Stloukal, Zdena pěkně vystřelil, gólman pěkně nohama vykryl. Michal Feilhauer kopal roh, byl to střílený centr po zemi přímo před bránu, míč se dostal k volnému Mírovi, ten byl sám před prázdnou bránou, ale míč netrefil, jak by si přál a ten šel vysoko nad bránu. Pak před bránu nahrával Fero Földvary, míč šel na Luboše Kakáče, ale z tohoto mráčku taky nezapršelo. Na druhé straně musel zasáhnout Kuba Haresta, když soupeř podnikl nebezpečný protiútok. Do velké šance se dostal Michal Feilhauer, ale bohužel nám nebylo přáno vstřelit vítěznou branku. A tak jsme inkasovali my. Z výkopu brankáře se k míči dostal opět Zdena Kubica, tan povodil naše dva hráče, pak před bránou v klidu nahrál neobsazenému hráči a ten se trefil přesně, Kuba se natahoval, ale na míč nedosáhl - 1:2. My jsme vrhli všechny síly do vyrovnání, vytvořili jsme si tlak, ale branku jsme nemohli trefit. Soupeř se takto dostal asi dvakrát po přečíslení k zakončení, při první akci běžel hostující hráč sám na Kuby, ten výborně chytil. U druhé akce opět dobře vykryl Kuba, nakonec Jirka Svoboda ještě zachraňoval. Do konce už branka nepadla a tak jsme po pěkném výkonu prohráli nejtěsnějším rozdílem 1:2.

Zápas byl z hlediska držení míče a tvorby hry dobrý, měli jsme převahu, největší problém je střelba a zakončování. Výborně zachytal Kuba Haresta. Byl pěkný zápas, konečně se dalo na naši hru dívat.

  Čada (Földvary)

  Nejlepší byl Fero Földvary, který v obranné hře exceloval, přihrávky mu už bohužel moc nešly, stále se snaží hrát všechno složitě vrchem.

Zápas odehráli tito hráči: Jakub Haresta, Zdena Čada, Fero Földvary, Jirka Svoboda, Michal Feilhauer, Luboš Kakáč, Míra Stloukal a Jiří Pantůček.

20. 8. 2011   kAkIn