Nick:
Návštěvy: 1073147
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

19. 08. 2018 13. kolo IV. PÍRO DSO ligy
SK JKP Olešná – FC Dlouhá Lhota
6:1 (3:1)

V neděli jsme sehráli další kolo IV. ligy, zápasem s Dlouhou Lhotou jsme zakončili náročný víkend. Ještě náročnější to mělo po celé léto „naše“ domácí hřiště v Šebrově, kde nám zmizela prostě všechna tráva. Do tohoto zápasu jsme nastoupili lehce obměněnou sestavou, duo Fero a Fero mladší trávili zaslouženou dovolenou na pobřeží v Itálii. Do zápasu tedy zbylo 9 lidí do pole. Do branky se postavil Staňa Slaměník. Hosté přijeli v počtu 4 lidí do pole plus gólman.

Od začátku to byla jasná partie. Hosté asi ani neočekávali, že by u nás mohli trhnout nějaký lepší výsledek. Spíše chtěli nedostat moc branek. Mára Šimeček netrefil přihrávku před prázdnou bránou. Jura Novotný měl před sebou také odkrytou bránu, ale trefil jen tyč. Rozhodnout musel opět Zbyňa Štěpánek, po nahrávce Míry Chemčuka nás dostává do vedení -1:0. Netrvalo dlouhou a Zbyňa Štěpánek zvyšuje na 2:0, tentokrát mu nahrával Zdena Vach. Měli jsme dalších několik dalších šancí, ale spalovali jsme je jak na běžícím pásu. Michal Feilhauer vyslal nádhernou střelu, tu ještě lízl Jura Novotný, míč skončil na tyči. Akce Zdena Čada a Michal Feilhauer, na 2 krát, gólman vyrazil. Hosté vyslali střelu na bránu a je to 2:1. Několik pěkných zákroků musel předvést i Staňa Slaměník. Naše pěkná akce, na jejímž začátku byl Zbyňa Štěpánek, přihrál Jurovi Novotnému, ten na Vaška Recha, jehož trefa znamená vedení 3:1. Poločas skončil 3:1.

Ve druhém poločasu jsme se dostávali do šancí, ale vyhořeli jsme na brankáři Dlouhé Lhoty, což byl mimochodem hráč z pole, ještě k tomu ze všech na hřišti nejstarší. Měli jsme i před námi prázdnou bránu, ale i tak nejsme schopni vstřelit branku. Zbyňa Štěpánek se změnil na nahrávače, po jeho nahrávce střílí branku Jura Novotný a zvyšuje tak na 4:1. Pak Zbyňa Štěpánek nahrával Zdenovi Čadovi, ten tuto sezónu ještě branku nevstřelil. V tomto případě mu stála v cestě tyč. Míra Chemčuk měl před sebou odkrytou bránu, ale zase trefuje jen tyč. Vašek Rech přiťukl Davidovi Kučerovi, ten pálí, míč se otírá o břevno a mizí v dáli za hřištěm. Míra Chemčuk našel Zbyně Štěpánka, ten zvyšuje na 5:1. A na 6:1 zvyšuje Michal Feilhauer, kterému přihrával Vašek Rech. Zápas skončil naší povinnou výhrou 6:1.

Soupeř nám dnes ulehčil práci, tady byla opravdu povinnost plně bodovat. Vypracovali jsme si spoustu šancí, ale nedáme ani do prázdné. My jsme však hráli v klidu dál, věřili jsme, že branky prostě padnou.

Nejlepší hráč byl po právu vyhodnocen Zbyňa Štěpánek, který vstřelil 3 branky a jednu ještě připravil.

 Štěpánek Zbyňa (Chemčuk M.), Štěpánek Zbyňa (Vach Z.), Rech Vašek (Novotný J.), Novotný Jiří (Štěpánek Z.), Štěpánek Zbyňa (Chemčuk), Feilhauer Michal (Rech V.).

Hráči: Slaměník Staňa - Kučera David, Vach Zdeněk, Čada Zdeněk, Rech Vašek, Chemčuk Míra - Šimeček Mára, Novotný Jura, Michal Feilhauer, Štěpánek Zbyňa.

Rozhodčí: Kakáč Luboš

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn